Lista ocen Toyota Avensis I Kombi (87) - Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów

Na liście zabraknie 58 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~marjas
Kombi 1.6 110KM 81kW
To bardzo wygodny samochód.Nie jest to oczywiście van ale przestrzeni nie brakuje dla nikogo.Śmiem nawet twierdzić,że tylna kanapa jest wygodniejsza niż tylne osobne fotele w kilku vanach,którymi jeździłem a też mogą wygodnie tam podróżować trzy dorosłe osoby co wcale nie jest regułą w tej klasie pojazdów nawet nowszych konstrucji.Bagażnik do rolety pomieści chyba wszystkie wakacyjne bagaże a jeśli wykorzystać pełną przestrzeń po dach można...
~przyjaciel
Kombi 2.0 D-4D 110KM 81kW
Wszytsko było ok, a może nawet więcej niż ok. Nie jestem małą osobą, a nigdy nikt za mną nie skarżył się na mała ilość miejsca. Największym atutem tego samochodu są świetnie przemyślane schowki. Spokojnie mogę powiedzieć, że ma najlepiej przemyślane schowki z pośród wszystkich samochodów jakimi było mi dane jechać jako pasażer jak i kierowca. Niestety świetny projekt wnętrza nie udzielił się następcom tego samochodu (tzn. Avensis T25 i T27).
~Gliwiczanin
Kombi 2.0 128KM 94kW
We wnętrzu miejsca jest dużo. Fotele wygodne, nie zużywają się, nie wydają odgłosów, zapewniają komfortową. Na tylnej kanapie 2 osoby podróżują bardzo wygodnie, 3 już trochę mniej. Zastrzeżenia może jednak budzić bagażnik, niby prawidłowy, ale u konkurencji znajdziemy więcej przydatnych rozwiązań ( krawędź załadunku równa z podłogą, płaska powierzchnia po złożeniu siedzeń, więcej miejsca między nadkolami, itp )
~rav
Kombi 1.6 110KM 81kW
Auto jest obszerne. Z tyłu jest dużo miejsca ale nie wsunie się stóp pod fotel kierowcy ani pasażera bo nie ma tam po prostu miejsca. To duży samochód, w sam raz na dłuższe wyjazdy. 4 osoby mogą podróżować w naprawdę fantastycznych warunkach. 5 osób też zmieści się bez problemu. Na tylnej kanapie można posadzić 3 osoby dorosłe i nie będzie zbyt ciasno. Przestrzeń oceniam bardzo dobrze.
~Arek
Kombi 1.8 129KM 95kW
Przestrzenie dla kierowcy i pasażerów (4 osób) nie brakuje. W bagażniku nadkola mocno wnikają do wnętrza i zabierają cenne litry na bagaż, co odczułem w szczególności gdy jeździliśmy z mały dzieckiem, dla którego trzeba było wziąć wózek, łóżeczko turystyczne itp. Ale po wykonaniu kilku sztuczek, klapę udawało się zamknąć:)
~ambienT
Kombi 2.0 TD 90KM 66kW
Komfortowa podróż dla 4 osób, przy odsuniętych przednich fotelach zostaje dużo miejsca na nogi z tyłu, nad głową również dysponujemy przestrzenią. Idealnie rozwiązane auto dla osób ze wzrostem do 1.90. Bagażnik spory, składane fotele z fajnym systemem oraz mata bagażnika + siatka. Przewiozłem nim drzwi do komórki lokatorskiej!
~Jerzyk1969
Kombi 2.0 TD 90KM 66kW
Doskonale wyprofilowane siedzenie kierowcy z podparciem lędźwiowym oraz pełna regulacja pozwala każdemu dobrać wygodną pozycję za kierownicą. Pasażerowie także nie narzekają na brak miejsca czy niewygdne fotele. Poza tym trwałość - po 190 tys nie widać po welurowych siedzeniach żeby były choć odrobinę zużyte lub zapadnięte
~macx25
Kombi 2.0 D-4D 110KM 81kW
miejsca w pierwszym rzędzie pierwsza klasa, wystarczająco miejsca na nogi. Jedyna lipa to podłokietnik za nisko osadzony, bardzie się przyda pasażerowi jak kierowcy. Co do drugiego rzędu również wszystko jest w jak najlepszym porządku. wystarczająco dużo miejsca by wygodnie jechać w cztery osoby.
~klusek66
Kombi 2.0 D-4D 110KM 81kW
kabina: jak pisałem już wczesniej rodzice plus dwójka dzieci - ok, piąty pasażer raczej niekoniecznie (i ten kot!) bagażnik: super, po wyekspediowaniu dwóch babci pociągiem na wakacje do kufra weszły bagaże calej naszej rodziny. rewelacja.
~Mich
Kombi 1.6 110KM 81kW
Bardzo dużo miejsca,zwłaszcza z tyłu.Z przodu wystarczająco,brakuje trochę podłokietnika ale to detal.Dobre miejsce pracy, fotele wygodne i nie męczą,regulacja kierowcy w sporym zakresie jeśli chodzi o dopasowanie siedziska.Polecam jest naprawdę wyśmienicie.
Toyota Avensis I Kombi