Lista ocen Toyota Avensis I Kombi 2.0 D-4D 110KM 81kW 1999-2002 (29) - Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów

Na liście zabraknie 21 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~przyjaciel
Kombi 2.0 D-4D 110KM 81kW
Wszytsko było ok, a może nawet więcej niż ok. Nie jestem małą osobą, a nigdy nikt za mną nie skarżył się na mała ilość miejsca. Największym atutem tego samochodu są świetnie przemyślane schowki. Spokojnie mogę powiedzieć, że ma najlepiej przemyślane schowki z pośród wszystkich samochodów jakimi było mi dane jechać jako pasażer jak i kierowca. Niestety świetny projekt wnętrza nie udzielił się następcom tego samochodu (tzn. Avensis T25 i T27).
~macx25
Kombi 2.0 D-4D 110KM 81kW
miejsca w pierwszym rzędzie pierwsza klasa, wystarczająco miejsca na nogi. Jedyna lipa to podłokietnik za nisko osadzony, bardzie się przyda pasażerowi jak kierowcy. Co do drugiego rzędu również wszystko jest w jak najlepszym porządku. wystarczająco dużo miejsca by wygodnie jechać w cztery osoby.
~klusek66
Kombi 2.0 D-4D 110KM 81kW
kabina: jak pisałem już wczesniej rodzice plus dwójka dzieci - ok, piąty pasażer raczej niekoniecznie (i ten kot!) bagażnik: super, po wyekspediowaniu dwóch babci pociągiem na wakacje do kufra weszły bagaże calej naszej rodziny. rewelacja.
~sl
Kombi 2.0 D-4D 110KM 81kW
To auto 5 osobowe pełną gębą. 4 osoby maja jak w luksusowej limuzynie. Ilość miejsca z tyłu może często zawstydzić auta większe nie tylko w tej klasie. Kierowce może denerwować obijanie kolanem o panel środkowy.
~pabloron
Kombi 2.0 D-4D 110KM 81kW
Duuuuuuużo miejsca. Z przodu standard z tyłu miłe zaskoczenie. Nawet pasażerowie o wzroście 190 cm znajdą z tyłu sporo miejsca nad głową. Ogromny bagażnik, choć mógłby być nieco lepiej zorganizowany.
~Marcin.
Kombi 2.0 D-4D 110KM 81kW
Przestrzeni jest naprawdę sporo dla wszystkich poza kierowcą, przy wzroście 183 cm mam problem z nogami, pozycja na dłuższe trasy - 600 km dziennie jest męcząca.
~wolf
Kombi 2.0 D-4D 110KM 81kW
dwoje doroslych i troje dzieci 2 labradora 3 jamniki bagaz miejsca wystarczy, trasa 800-1000km i morzesz wracac zpowrotem, ale trzeba przciez spac czasami
~Jacek Janiszewski (jacjan@poczta.fm)
Kombi 2.0 D-4D 110KM 81kW
Przesiadłem się z Hondy Civic, więc ciężko żebym nie był zadowolony. Sporo miejsca dla wszystkich. Nawet bagażnik niczego sobie - 530dcm3
~Blondyn
Kombi 2.0 D-4D 110KM 81kW
Z przodu siedzi mi się bardzo wygodnie, nie wiem jak z tyłu, bo jeszcze nigdy nie jechałem, ale pasażerowie nie narzekali nigdy
Dziennik kosztów dla Toyota Avensis I Kombi 2.0 D-4D 110KM 81kW
6,7
~solonka
Kombi 2.0 D-4D 110KM 81kW
Auto bardzo przestronne. W tej klasie to niemal wzór. Nowsze Avensisy nie dawały już takiego uczucia przestronności we wnętrzu.
Toyota Avensis I Kombi