Lista ocen Toyota Avensis II (348) - Ergonomia

Na liście zabraknie 492 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~rozczarowany
Kombi 2.2 D-4D 177KM 130kW
Bez fajerwerków. Wsztsko pod ręką. Japońskie rozwiązania - jesli jestes przyzwyczajony do niemieckich aut - będą draznić na początku.
~Stefan
Hatchback 1.8 VVT-i 129KM 95kW
Wszystko pod ręką. Wygodny podłokietnik, sterowanie radiem z kierownicy, wszystkie przyciski i pokrętełka na swoim miejscu.
~Andy 11
Hatchback 2.2 D-4D 177KM 130kW
Dla mnie wszystko ok. Jeździłem wcześniej 2 corollami także jeżeli chodzi o ergonomie i rożne przełączniki od lat podobnie.
~Kuba
Sedan 1.6 VVT-i 110KM 81kW
Mam wersję Terra- brak podłokietnika daje się we znaki. A wyposażenia za dużo nie ma, więc nie ma też na co narzekać
~lopez_77
Hatchback 2.0 D-4D 116KM 85kW
Świetne wyciszenie, wszystko na swoim miejscu, sterownie w kierownicy znacznie ułatwia, mnóstwo schowków. Duży plus
~MROE
Kombi 1.8 VVT-i 129KM 95kW
wszystko pod reka i wygodnie przynajmniej dla mnie, moze siedziska przednich foteli troszke za krotkie ale to maly szczegol.
~riko10@interia.pl
Sedan 1.6 VVT-i 110KM 81kW
nie specjalne siedzenia miękkie i malo trymają bocznie dużo miejsca latwa obsluga W WERSI TERRA NIE SKLADAJĄ SIĘ SIEDZENIA DZIWNE
~Maciej_K
Kombi 2.0 D-4D 126KM 93kW
Wszystrko na swoim miejscu, bardzo prosta obsługa, choć pierwsze kilometry w aucie trzeba było sie przyzwyczaić :)
~JACEK
Sedan 1.8 VVT-i 129KM 95kW
mały minus dla foteli przednich nie przylegają do całych pleców , górna część jakby za bardzo cofnięta do tyłu
~Mareczek
Sedan 1.8 VVT-i 129KM 95kW
Przy moim 180 cm wzrostu zbyt krótkie siedziska foteli przednich co szczególnie doskwiera na dłuższych trasach