Lista ocen Toyota Avensis II (391) - Wyciszenie

Na liście zabraknie 442 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~gg:1685012
Sedan 2.2 D-4D 150KM 110kW
przy rozruchu klekot jak to klekot,musi troche pohałasowac--alejak sie rozgrzeje jest naprawde cichy,podczas jazdy nie slychac ze to diesel....w srodku cisza,audio na przyzwoitym poziomie.dobrze
~Bartek Wloclawek e-mail bartus-1987_1987
Sedan 1.8 VVT-i 129KM 95kW
Jest cicho chociaz dosc wyraznie slychac silnik . Mi to nie przeszkadza wcale ,ponadto sam dzwiek jednosti jest mily . Poza tym jest oki ,nawet przy szybkiej jezdzie czuje sie klase samochodu
~zukes
Kombi 2.0 VVT-i 147KM 108kW
Do 120km/h lub jak kto woli do 3000 obrotów jest OK. Potem zaczyna się kłopot. Powyżej 160 lub 4000 obratów nie można słuchać już radia i muzyki a i z rozmową też jest już wyraźny problem.
~krzysiek z warszawy
Kombi 1.8 VVT-i 129KM 95kW
Mam porównanie do passata i nowej laguny - avensis wygrywa zdecydowanie - nowe materiały wygłuszające robią dobrą robotę. Zimą wyraźnie szybciej robi sie cieplej niż w przywołanych wyżej markach
~pozdrawiam TOYOTOMANIAKÓW
Sedan 1.8 VVT-i 129KM 95kW
silnik głośny przy ostrej jeździe,skrzypią już wszystkie plastiki w poszyciach drzwi w konsoli przód,stuka górna pokrywka od podłokietnika (wyrobiła się to taki kiepski patent na zamku)nieraz drżą szyby
~Jeeż
Kombi 2.0 D-4D 126KM 93kW
Kolejna słaba strona Avensisa oraz zarazem następne duże rozczarowanie. Wyciszenie to poziom auta kompaktowego, i to z niskiej półki. Powyżej 130 km/h jest zwyczajnie głośno.
~robert
Kombi 2.0 D-4D 126KM 93kW
do 120 km wytrzymam powyżej głośno ,szumy drogi, wyciszenie to szara pianka klejona to tu to tam dość zabawnie bez ciągłości krytej powierzchni ze średniej najgorzej.
~Adrian
Sedan 1.6 VVT-i 110KM 81kW
Z tego co mi wiadomo to jest lepiej niż w 3 generacji nie ma co narzekać bo jest naprawde dobrze ja wygluszałem dodatkowo drzwi 2.5mm mata bitumiczna i dodatkowo pianka stp
~Marcin
Sedan 1.8 VVT-i 129KM 95kW
Jest dobrze ale tylko dobrze. Znam znacznie bardziej komfortowe samochody pod względem hałasu w kabinie. Przyznać należy jednak, że większość popularnych aut jest głośniejsza.
~Dlc
Kombi 2.0 VVT-i 147KM 108kW
Wyciszenie bardzo dobre nie wiem czy każde takie ma ale wersja Sol+ ma ogromnie dobre wyciszenie w środku jest mega cicho i w mniejszych i w dużych prędkościach.