Lista ocen Toyota Avensis II Sedan 1.8 VVT-i 129KM 95kW 2002-2009 (130)

~jorg
Sedan 1.8 VVT-i 129KM 95kW
ja już umieszczałem swój komentarzpo 15 tys. km. myślę że dzisiejszy jest bardziej miarodajny, ponieważ to już 60 tys. km i od nowości miałem lagunę i passata więc mogę coś napisać wg mnie obiektywnego. ocena 4 to za mało 5 to raczej za całokształt to nie . 4,5 to dobra ocena.
~Bartek Wloclawek e-mail bartus-1987_1987
Sedan 1.8 VVT-i 129KM 95kW
Troche przeklamalem bo to nie jest moj samochod ale troche sobie nim pojezdzilem ,a ze mam pewne doswiadczenie z innymi wiec moge cos o nim powiedziec . Udany bardzo ladny samochód ktoremu nie da sie niz zarzucic . Polecam kolor srebrny no i czarny. Nie podoba mi sie bez ,jest taki dziwny ale wiadomo o gustach sie nie dyskutuje. Jest to samochod bardzo stonowany ale dla mnie jest to zaleta bo nawet za kilka lat nie opatrzy sie az tak...
4,1
~schodekrow
Sedan 1.8 VVT-i 129KM 95kW
Auto kupiłem gdy miało 10 lat i 182k przebiegu. Przez 3 lata eksploatacji i przejechanie 50k nie przytrafiła mi się żadna awaria. Auto okazało się dość oszczędne w spalaniu, mimo dynamicznej jazdy oraz u mechanika, którego praktycznie nie odwiedzałem. Auto wygodne i przestronne nawet jak na moje 2m wzrostu.
2,5
~kiki
Sedan 1.8 VVT-i 129KM 95kW
wieczne wizyty w serwisie i wykłucanie się o wszystko-gdy nie naciskasz to próbują Ci wmówić ,że tak powinno być-to nie jest już samochód japoński i tak to wygląda
~Rafal
Sedan 1.8 VVT-i 129KM 95kW
Wygodne i komfortowe auto, ale wymaga przyzwyczajenia.
~Marcin
Sedan 1.8 VVT-i 129KM 95kW
Przyzwoity poprawny samochód klasy średniej. Bez fajerwerków i bez uciążliwych wpadek. Trochę bezpłciowy ale można na nim zawsze polegać.
2,8
~Jeżdżę blaszanką
Sedan 1.8 VVT-i 129KM 95kW
naprawdę przeciętnie-może za dwa lata gdy dopracują-ale i tak mam wrażenie, że to taka zabudowana konserwa-polecam niemieckie .Widzę że TOYOTA to takie auto dla głuchych i ślepych którzy cos tam mówią o niezawodności -a cóż to ta niezawodność oznacza:czy chodzi o to że jeździ,ja też jeździłem maluchem 12 lat i nigdy mnie nie zawiódł a czy chciałbym do niego wrócić?
~Jacek
Sedan 1.8 VVT-i 129KM 95kW
Poza troche czołgowatym wyglądem i brakiem z 30 KM :) nie mam się do czego przyczepić.
~sptr
Sedan 1.8 VVT-i 129KM 95kW
Jak już mówiłem auto sprawia wrażenia jak by było klasę wyżej doskonałe plastiki i tekstylia skorzana kierownica jak za 90.500 bo tyle około dałem to nie ma nic lepszego inne auta z segmenyu wysiadają, przedtem miałem SUPRA Twin Turbo ale sprzedałem i dla poprawki w poprzednim komentarzu wpisałem że pali 11 po mieście przepraszam za błąd bo kliknołem nie chcący na 1 zamiast na 2 i pali nie 11 na 100 tylko 22litów
Dziennik kosztów dla Toyota Avensis II Sedan 1.8 VVT-i 129KM 95kW
8,9
10,7
~Michał
Sedan 1.8 VVT-i 129KM 95kW
5- auto prawie idealne, użytkowane przeze mnie przez prawie 7 lat. Kupione przy przebiegu 90 tys, obecnie prawie 280. Salon polska, wersja goła. Auto bezawaryjne. Przy przebiegu 250 tys (150 tys zrobione na lpg) wymienione zawory i to tyle z poważnych napraw. Sprzęgło, skrzynia itd wciąż w oryginale i dalej działa bez zarzutu. Naprawdę bezawaryjne, mega wygodne auto. Uważajcie na sprowadzane cuda, jeśli uda się znaleźć egzemplarz z Polski to...
Toyota Avensis II Sedan