Lista ocen Toyota Avensis III (239) - Wyciszenie

Na liście zabraknie 176 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~kriss
Wagon 2.0 D-4D 126KM 93kW
po mieście bardzo cicho, to nie diesel 1,9 TDI, na trasie jest trochę gorzej, ale ok bardzo ciche zawieszenie, nie słychać Polskich dziur i przejazdów kolejowych
~tommmmy3
Sedan Facelifting 2.0 D-4D 124KM 91kW
Wreszcie coś za co ten samochód można pochwalić- wyciszenie-zarówno pracy silnika jak i szumu opływającego powietrza, do 130-140km/h jest cicho. Nawet zimny diesel nie drażni.
~dr_an
Wagon 2.2 D-4D 150KM 110kW
Silnika praktycznie nie słychać, słyszę go dopiero przy mocniejszym wciśnięciu pedału \"gazu\". Do 160 km/kn naprawdę cicho. Głośno sie robi dopiero pow. 180 km/ godz..
~Sławek
Wagon Facelifting 2015 1.8 Valvematic 147KM 108kW
Super, dla mnie bardzo ! owszem jak ktoś bardzo będzie pociskał pedał gazu do odcięcia to i silnik zawyje ale w przeciętnej podróży bardzo cicho.
~Mephal
Sedan Facelifting 2015 1.8 Valvematic 147KM 108kW
Auto klasy średniej nie premium takze do 120km/h cichutko powyzejzaczyna być głośno szumy wiatru zaczynaja być mocno słyszalne zwłaszcza od 140km/h
~Tomtipo
Sedan Facelifting 2015 1.8 Valvematic 147KM 108kW
bardzo cichy , od 140 slyszalne szumy opon, typowe dla jazdy autostradowej, sporadycznie zaskrzypi srodkowa konsola, moglaby by być lepiej spasowana
~Jan
Wagon 1.8 Valvematic 147KM 108kW
No tu nie ma szaleństwa. Jak na segment D to u konkurencji znacznie ciszej. Tymbarskiej że silnik naprawdę trzeba kręcić żeby to ogóle jechało.
~szczesliwy_uzytkownik_4_lata_pozniej
Wagon 2.0 D-4D 126KM 93kW
Jestem zadowolony. W aucie jest cicho. Nawet przy prędkościach autostradowych dźwięk diesla nie świdruje uszu. Słychać tylko opływające Avensiskę powietrze.
~chudydarek
Wagon Facelifting 2015 2.0 D-4D 143KM 105kW
Na trasie przy szybszej jezdzie OK, ale jak wspomniałem wibracje przy nizszych obrotach dla mnie bardzo irytujące. Jakość audio dla mnie przeciętna.
Dziennik kosztów dla Toyota Avensis III
6,2
8,3
9,3
~ToyotaAvensis_ks1509
Wagon Facelifting 1.8 Valvematic 147KM 108kW
Bardzo dobre wyciszenie kabiny przy każdej prędkości. Niestety - przez to lepiej słychać trzaski z kratek nawiewu, piszczenie uszczelek i telepiącą się roletę.