Lista ocen Toyota Corolla VII (328)

~luki
Hatchback 1.4 16V XLi 88KM 65kW
fajne auto dla mlodych i starych . Corolle od 92 do 96 to ostatnie dobre Corolle( robione w japan )
~Arooo
Hatchback 1.3 16V XLi 75KM 55kW
silnik jak na tą pojemność jest rewelacyjny i oczywiście nic w nim się nie psuje! (Silnik)
~Sensej
Hatchback 1.6 i 16V GLi 114KM 84kW
Mam także małego francuza 106 (nie narzekam) ale Toyota ma w sobie magnes. Po prostu fajnie jeżdzi. Dopasowana do kierowcy. Człowiek jadąc czuje że panuje nad każdym kawałkiem blachy w tym aucie.
2,9
~Zyzol
Kombi 1.3 16V XLi 75KM 55kW
Z ta niezawodnosia toyoty to bym tak nie przesadzal jak inni. Nagle wystapila ustarka i nikt nie wie co to jest. Na pierwszych 3 biegach chula do 7 tys obrotow a na 4 i 5 biegu blokuje sie przy 3,5 tys. obrotow. Cos z elektronika. Nawet serwis Toyoty nia ma pojecia co to jest. Komputer nie pokazuje zadnego bledu, a silnik, katalizator i uklad wydechowy jest w pozadku. Jakas zagadka dla wszystkich mechanikow.
~wielkie_em
Hatchback 1.6 Si 114KM 84kW
Silnik nie do zarżnięcia. Bardzo udana konstrukcja. Nie lubi 99V-Pover. (Silnik)
~pawel111
Kombi 1.4 XLi 16V 88KM 65kW
Układ kierowniczy bardzo dobry. Auto reaguje na każdy ruch kierownicą. (Układ jezdny)
~Pokey
Hatchback 2.0 D XL 72KM 53kW
Skrzynia chodzi dosyc dobrze. Jednymy mankament to przechodzenie z 2-ki na 3-ke, troche chaczy niekiedy.. ale da sie przyzwycaic (Skrzynia biegów)
~PIOTR-ZIENTALA@WP.PL
Sedan 1.4 XLi 16V 88KM 65kW
JESTEM BARDZO ZADOWOLONY Z TEGO ZAKUPU, MOJĄ MARKĄ POZOSTANIE TOYOTA
~givenchy 29
Sedan 1.4 XLi 16V 88KM 65kW
miałem możliwość testowania różnych marek samochodów, jednego jestem pewien..., niemieckie bije na głowę pod każdym względem nie wspomnę o francuzach czy innych wynalazkach...to auto dla ludzi z taktem i nonszalancją, więc nie dziwią mnie negatywne komentarze "toporniaków" co do marki TOYOTA..., (przesiądźcie się do poloneza..)r to auto dla was..., jeżeli bywa za głośne to poprostu trzeba posiadać sprzęt nagłaśniający, co zawsze pozwala na...
Dziennik kosztów dla Toyota Corolla VII
7,2
9,3
~Robert
Sedan 1.6 Si 114KM 84kW
Cichy do 130km/h, elastyczność super zwłaszcza na 3 biegu (Silnik)