Lista ocen Toyota Corolla VII (328)

~michal_maj@gazeta.pl
Hatchback 1.3 88KM 65kW
bardzo elastyczny silnik, bez problemu radzi sobie w górzystym terenie, brakuje mu troszkę mocy do wyprzedzania. (Silnik)
~rogu22@poczta.onet.pl
Hatchback 1.6 i 16V GLi 114KM 84kW
Autko, które posidam ma na prawdę dobre wyposażenie: 2x airbag, elektryczny szyberdach, klimatyzacja, elektryczne szyby, elektryczne lusterka, wskaźnik naładowania akumulatora, itd.. Jeżeli chodzi o silnik to jest on naprawdę wytrzymały. Samochód ma przejechane w tej chwili około 300 000 (nie wiem czy nie był kręcony) i jest eksploatowany dosyć intensywnie. Robię nim tygodniowo około 900km i uwierzcie mi, że nie jeżdżę jak emeryt. Redukcja...
~kalwara0@poczta.onet.pl
Hatchback 1.4 16V XLi 88KM 65kW
Jak na tak małe auto sprawdza się bardzo dobrze, po prostu wsiadam i jadę nie myśląc o tym, że coś może się stać z moim samochodem. Jestem bardzo zadowolona z decyzji o zakupie toyoty.
~przemysław Rogaliński progal@o2.pl
Sedan 1.4 XLi 16V 88KM 65kW
co jakiś czas sprawdzam olej i co iciągle nic poziom oleju wciąża na tym samym poziomie
~michał
Hatchback 1.3 16V XLi 75KM 55kW
Jestem bardzo zadowolony z tego samochodu. Szczerze poleciłbym każdemu.
~trawiszon86@wp.pl
Hatchback 2.0 D XL 72KM 53kW
Autko bardzo udane. Nie ma się do czego przyczepić. Polecam.
3,7
~roro
Sedan 1.3 16V XLi 75KM 55kW
Auto nudne do bólu... ale jeździ i jeździ i jeździ i jeździ... Nic się nie chce zepsuć.
~bartox
Sedan 1.6 Si 114KM 84kW
Auto super. Niezawodne, wygodne. Bardzo tanie w eskploatacji. Moje sprowadzone nowe z Kanady 10 lat temu. 0 awarii, klocki wymienilem po 120000 km!! byly jeszcze niezle, spalanie niskie olej nie ubywa, wymieniam go zgodnie z Kanadyjskim zaleceniem co 6 tys km. Polecam
~Henryk
Hatchback 1.3 16V XLi 75KM 55kW
Auto nie do zabicia Po tak duzym przebiegu nawet nie przepalila mi sie zadna zarowka.Wymienilem po 100 tys pasek zalecane przez serwis i po komplecie opon letnio zimowych Byc moze na jakims z przegladow wymieniono mi klocki hamulcowe ale nie pamietam Chyba mam szczescie do tego samochodu Ale sasiad juz przejechal corolla 350000 i jezdzi dalej.
~renszu
Hatchback 1.4 16V XLi 88KM 65kW
moje komentarze chyba mówią same za siebie jest to samochód którego mógł bym wymienic tylko na nowszy model. Nigdy w zyciu na inna marke :)