Lista ocen Toyota Corolla VII (328)

~Rajdowiec
Hatchback 1.4 16V XLi 88KM 65kW
Polecam auto każdemu kto nie lubi zbyt często odwiedzać warsztatu. Zwłaszcza modele z polskich salonów wyprodukowane w Japonii.
~tsadecki@hotmail.com
Hatchback 1.6 i 16V GLi 114KM 84kW
Jezdze autkiem 5 lat, w zasadzie leje tylko paliwo, robie przeglady i zmieniam olej. Polecam wszystkim automat- to bzdura, ze automaty psuja sie i sa trudnosci z naprawa-nie psuja sie wcale! A specjalistycznych warsztatow zajmujacych sie automatami jest juz dosc duzo.
~Qba
Kombi 1.4 XLi 16V 88KM 65kW
silnik jest działa dobrze więcej mi nie potrzeba (Silnik)
~Bom etrans@vp.pl
Sedan 1.4 XLi 16V 88KM 65kW
silnik w zupełnosci wystarczjacy dla powyzszego autka. Jednak powyzej 4 000 obrotów juz za głosno. (Silnik)
~fan toyoty corolli 96´...
Sedan 1.3 16V XLi 75KM 55kW
samochod sprawdzil sie juz w prawie kazdej sutuacji i sprawdzac sie bedzie naprawde polecam to autko jest SUPER
~slawekk12@op.pl
Hatchback 1.4 16V XLi 88KM 65kW
jeździłem dotychczs niemiaszkami, od roku jetem pod wielkim wrażeniem jak zachowuje się 11 letnia TOYOTA
~o@wp.pl
Sedan 1.3 16V XLi 75KM 55kW
naprawdę jestem zadowolony, pomimo, że jestem czwartym właścicielem i samochód jest po wypadku, sprowadzony z Belgii
~janusz
Hatchback 1.4 16V XLi 88KM 65kW
dobre auto dla studentow i emerytow, nie trzeba naprawiac, wlejesz i jedzies.
~slowik_s@op.pl
Hatchback 1.3 16V XLi 75KM 55kW
W porzadku, przy kupnie sie troche obawialem ale z kazdym dniem sie bardziej przekonuje do tego autka.
~Wiktorjadach95
Sedan 1.6 Si 114KM 84kW
Instalacja lpg sekwencja, nie wiadomo kiedy się przełącza, żadnych szarpnięć zadławień.Potrafi spalić poniżej 6 l lpg na 100 km.Nie wierzyłem, ale to prawda.Po wystawieniu na sprzedaż po 20 min telefon od kupca i przelew zadatku na konto.Toyota ma duszę i swój klimat.Tapicerka nie do zdarcia.Moja wersja przyjechała z Kanady.Na drodze jest ich mało, a ich właściciele się do siebie uśmiechają,przeżyłem to kilka razy wspaniałe uczucie.Pozdrawiam... (Łatwość utrzymania (pod względem kosztów) )