Lista ocen Toyota Corolla VII (156) - Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów

Na liście zabraknie 172 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Michał
Hatchback 1.3 16V XLi 75KM 55kW
Przypadkowo ten tema opisałem wyżej. Powtórzę zatem. Jak na auto tej klasy to bardzo duży bagażnik i sporo miejsca w środku.
~Sylwek
Sedan 1.4 XLi 16V 88KM 65kW
to chyba (przynajmniej wizualnie) była największa Corolla ze wszystkich generacji Corolki - no może do czasu Corolli IX
~hustller
Hatchback 2.0 D XL 72KM 53kW
z przodu jest jak dla mnie bardzo wygodnie mam 182 cm a i z tyłu jak jezdniowym to w 4 osoby jest komfortowo dla 5 już ciasnawo..
~SM
Hatchback 1.3 88KM 65kW
Bardzo dużo przestrzeni jak na samochód tej klasy zarówno na szerokość jak i nogi. Cztery osoby podróżują komfortowo.
~testdriver
Kombi 1.3 16V XLi 75KM 55kW
Dość przestronnie jak na nieduże auto. W Astrze 2 trącałem się łokciami z kierowcą - tu jest wystarczająco przestronnie.
~Marek
Hatchback 1.4 16V XLi 88KM 65kW
mam ponad 180 cm i nie narzekam na brak miejsca, kierownica rególowana na wysokość to i mozna dobrac wygodne połozenie ;)
~janusz
Hatchback 1.4 16V XLi 88KM 65kW
190cm i waze 100kg a mam jeszcze sporo miejsca. gorzej na tylnej kanapie, ale przecietny czlowiek nie powinien narzekać
~bragl
Sedan 1.3 16V XLi 75KM 55kW
Mały błąd konstrukcyjny w umieszczeniu dźwigni do przesuwania fotela. Co jakiś czas zaczepiam się o nią i przesuwam fotel do tyłu.
~dwie_szop@o2.pl
Sedan 1.3 16V XLi 75KM 55kW
tu muszę przyznać, że mój ojciec ma Corollę E12 z 2002 roku a miejsca w niej jest o wiele mniej niż w mojej E10
~adidas69@tlen.pl
Sedan 2.0 D 72KM 53kW
jak na samochód klasy C jest bardzo dobrze. swobodnie może podrózowac 5 osób, a do tego bagażnik ma 400l. żyć nie umierać :)