Lista ocen Toyota Starlet III 1.3 16V 82KM 60kW 1989-1996 (42)

~RoadRunner
Hatchback 1.3 16V 82KM 60kW
Trochę głośne, ale poza tym rewelacja. Idealne na pierwsze auto, brak usterek pozwoli skupić się na nabieraniu wiedzy na drodze zamiast u mechanika.
~WoYo albo Massi - jak kto woli :)
Hatchback 1.3 16V 82KM 60kW
Naprawde super samochód. Jeżeli kogoś nie stać na 6-8 latka może w ciemno kupować starletkę 12-15 letnią i nie bedzie sie musiał martwić o to ze mu sie gdzieś rozkraczy :) Samochód naprawdę praktycznie bezawaryjny jeżeli się o niero dba. Brakuje mi jedynie wspomagania i poduszki powietrznej :(
~starletti
Hatchback 1.3 16V 82KM 60kW
autko godne polecenia wszystkim ceniacym bezawaryjnosc polaczona z dynamika i malymi kosztami eksploatacji, autko wszedzie zaparkujesz, na trasie trzyma sie dobrze, malo pali i pod maske zaglada sie od swieta, oleju nie bierze wogole nawet przy ostrzejszej jezdzie
~Sofka
Hatchback 1.3 16V 82KM 60kW
To samochodzik dla ludzi, którzy wolą coś lepszego od "maluszka", ale jednocześnie coś co jest tańsze w eksloatacji (paliwo).
3,7
~Mario
Hatchback 1.3 16V 82KM 60kW
Największym minusem samochodu wg.mnie jest komfort zawieszenia poprostu wszystko słychać. Denerwującie jest również, iż silnik ma b.wysokie obroty po uruchomieniu w zimie, pewnie żeby szybciej się nagrzał, ale to niepotrzebne bo ja i tak od razu ruszam. Silnik jest wrażliwy na obciążenie. Solo i z prawie pustym bakiem przyśpiesza super, ale wystarczy nalać do pełna i posadzić jeszcze 2 osoby i do tego założyć kiepskie opony z dużym oporem...
~lnesler@fmlogistic.pl
Hatchback 1.3 16V 82KM 60kW
Świetne auto dla dwóch osób (po urodzeniu dziecka wymienić na Corollę lub jeszcze większy). Mam wersję przywiezioną z Niemiec więc wyposażenie też rewelacyjne. Koszty utrzymania, pod warunkiem nie korzystania z ASO, nieduże. Jedyne zastrzeżenie mam do materiałów użytych w środku - trochę za kiepskie. Bardzo gorąco polecam. Osławiona niezawodność potwierdzona przez niemieckie: TUV i ADAC.
~WoYo
Hatchback 1.3 16V 82KM 60kW
Samochód po prostu super!!!!! Mój samochód ma 16 lat i ani jednego ogniska rdzy!!!! Przez 4 lata nic w nim nie robiłem poza wymiana klocków, tarcz, amorów, i płynów. Jedyny mankament to to, że jest głośny. Polecam ten samochód wszystkim osobom (poniżej 175cm wzrostu :))Gdyby nie to, ze jest dla mnie za mały jeździłbym nim do zajechania; ale niestety muszę się go z żalem pozbyć :(((
~KRZYSIEK S
Hatchback 1.3 16V 82KM 60kW
Świetnie jak na taki przebieg żadnych problemów nawet zimą przy -30 (Silnik)
~kamil5500
Hatchback 1.3 16V 82KM 60kW
trochę głośny powyżej 100km/h, ale za to nawet przy -20 odpala bez problemu i jest dość dynamiczny (Silnik)
~carloso@wp.pl
Hatchback 1.3 16V 82KM 60kW
Starletke mam od dwóch lat. Jestem z niej niesamowicie zadowolony. Przejechałem nią 33 tyś. km. Nigdy mnie nie zawiodła. Mam wrażenie, że w niej nawet opony się nie zdzierają (po przejechaniu 33 tyś. zużycie jest niezauważalne). Bardzo polecam to autko. Jakby ktoś chciał się dowiedzieć czegoś więcej to proszę pisać na maila.