Lista ocen Toyota Verso (16) - Karoseria

Na liście zabraknie 89 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Paweł
Minivan Facelifting 1.8 Valvematic 147KM 108kW
Auto oferuje dużo przestrzeni w środku a szczególnie w drugim rzędzie. Jest tam dużo miejsca na nogi i jest stosunkowo szeroko. Mieszczą mi się 3 foteliki dziecięce przy czym środkowy fotelik musiałem kupić nieco węższy. Trzy dorosłe osoby z tyłu również będą jechać wygodnie pod warunkiem że nie będą gabarytami znacząco odbiegać od średniej krajowej. Przy rozłożonych dodatkowych dwóch fotelach w bagażniku aby zmieścić 7 osób trzeba przesunąć...
Minivan Facelifting 2.0 D-4D 124KM 91kW
sama karoseria OK ale lakier czarny metalik - piękny, w różnym świetle połyskuje różnymi kolorami - czarny z odcieniem granatu, czarny z odcieniem zieleni, czarny z odcieniem niebieskiego - czarny czarny chyba tylko w garażu i no właśnie to ALE strasznie podatny na zarysowania!!! jak mi powiedział gość w salonie - "te lakiery rysują się od samego patrzenia na nie"
~Krzysztof
Minivan 2.0 D-4D 126KM 93kW
Materiały wnętrza zadowalające , plastiki mogą być choć wolę bardziej miękkie , tapicerka taka sobie jak dla mnie za ponura . Kierownica dość szybko się wyciera, ale te typy ponoć tak mają..
~Bodek
Minivan Facelifting 1.6 D-4D 112KM 82kW
Mnie się podoba, jedna gwiazdka mniej za brak chlapaczy w standardzie musiałem dokupić bez tego strasznie się brudzi.
Minivan Facelifting 2.0 D-4D 124KM 91kW
Lakier miękki - podatny na zarysowania, ale ogólnie jest OK - rdzy nigdzie nie widać.
~KAMILLO75
Minivan 1.8 Valvematic 147KM 108kW
Rdza podwozia to tragedia. Straszna chała. Może w Japonni nie używają soli na drogach.
~Przemkos
Minivan 1.8 Valvematic 147KM 108kW
Nic do zarzucenia. Pudło jest dość duże i prawie kanciate, i dzięki temu dużo miejsca w środku.
Minivan Facelifting 2.0 D-4D 124KM 91kW
Karoseria OK, lakier śliczny (mieniący się różnymi odcieniami) ale bardzo bardzo miękki
~Tomek79
Minivan 1.6 Valvematic 132KM 97kW
Dobra ochrona przed korozją, w miarę trwały lakier ale cienkie blachy
Dziennik kosztów dla Toyota Verso
6,6
7,8
~Sajmon
Minivan Facelifting 1.8 Valvematic 147KM 108kW
W nowym nic, w starym po 8 latach na 1 z nadkoli pojawiły się plamki rdzy.