Lista ocen Toyota Verso (52) - Stosunek jakość/cena

Na liście zabraknie 53 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Łukasz
Minivan 2.2 D-CAT 150KM 110kW
Moim zdaniem to największa wada - 124 tys. za auto w wersji SOL+ z automatem to b. drogo. Mam szczęście i jest to moje auto służbowe - prywatnie nie byłoby mnie na nie stać. Mamy też w firmie wersję 2.0 D w wersji LUNA - tu już cena wygląda znacznie lepiej, ale nie ma też wielu elementów wyposażenia, które ułatwiają życie i czynią jazdę przyjemniejszą, np. automatycznej klimatyzacji.
~Jacek
Minivan Facelifting 1.8 Valvematic 147KM 108kW
Tani samochód to to nie jest. Ale to jest Toyota i to świetnie wyposażona. Po naprawde długim rozeznaniu w tym segmencie wolałem dopłacić do Toyoty. Znana, pewna jednostka silnikowa, dobrze wyposażony, przestronny, jest trochę koni pod maską. Zobaczę jaka będzie ocena samochodu po pierwszych wizytach w serwisie :) I po kilku latach eksploatacji.
~arvedu
Minivan Facelifting 1.8 Valvematic 147KM 108kW
no i tu parę negatywnych uwag, mianowicie jak na taką cenę mój egzemplarz kosztował 90000 można oczekiwać przyzwoitego wykonania, a tak nie jest, plastiki słabej jakości a w dodatku źle spasowane, kierownica jadąc na wprost wcale nie jest ustawiona prosto odkąd składają je w turcji to już nie jest ta toyota co przed laty
~roninekgdansk
Minivan Facelifting 1.8 Valvematic 147KM 108kW
dobrze z plusem. Auto nietanie ale warte swojej ceny. Konkurencja prawdopodobnie tańsza w bazowym modelu, ale przy konfiguracji prawie-full wypas różnica się zaciera - toyota daje więcej w standardzie i obecnie ma promocje na pakiety. Dealerzy odproni na rabaty, choc można uciąć nieco z ceny katalogowej
~Buczo
Minivan 1.8 Valvematic 147KM 108kW
Cena jest zdecydowanie wysoka,a jakość detali może budzić zastrzeżenia.Wg mnie za podstawowe elementy auta płaci się trochę wygórowaną cenę,ale biorąc pod uwagę nowoczesne rozwiązania i wprowadzone technologie przez Toyotę,to trzeba zapłacić.Być może wygórowana cena jest efektem obecnego kryzysu.
~Łukasz
Minivan 2.2 D-CAT 150KM 110kW
Katalogowo 126 000 zł za wersję SOL PLUS silnik 2,2 D-CAT i automatyczna skrzynia biegów (6 biegów a więc dośc nowoczesna, klasyczna z konwerterem hydrokinetycznym). Drogi w zakupie (wyższa akcyza!) i eksploatacji. Auto służbowe a więc koszt paliwa boli podczas urlopu.
~saasiek
Minivan Facelifting 1.8 Valvematic 147KM 108kW
Za 116 tyś pln można żądać więcej. Myślałem o Hyundai Tucson automat diesel z 2017r. jednak brak tam tak dużej przestrzeni w drugim rzędzie siedzeń. Mam trójkę maluchów z tyłu i to rodzina jest najważniejsza, a nie grat za ponad 100 tyś. pln
~Erni
Minivan 1.8 Valvematic 147KM 108kW
Cena Cena i jescze raz Cena i nawet dla stalych klijentow nie chca duzych rabatow dawac ,ale powiem szczerze ze jak mialem kupic 2 auto to i tak bylem tylko w jednym salonie Toyoty i kupilem bo zalezy mi na nie zawodnosci
~Sylwek
Minivan Facelifting 2.0 D-4D 124KM 91kW
Ceny Verso z sufitu :( liczę na jakość/bezawaryjność - ale to ocenię za jakiś czas. Za cenę mojej 4 latki (fakt że full wypas, mógłbym kupić nówkę Kia Carens w niezłej wersji)
~Paweł
Minivan Facelifting 1.8 Valvematic 147KM 108kW
Drogi zakup, wysokie spalanie ale liczę na to, że auto będzie bezawaryjne jak to toyota (w mojej rodzinie to trzecia toyota - poprzednie były naprawdę bezawaryjne)