Lista ocen Toyota Verso (62) - Wyciszenie

Na liście zabraknie 43 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Buczo
Minivan 1.8 Valvematic 147KM 108kW
Doskonałe.Nawet przy szybkiej jeździe po naszych wspaniałych drogach można rozmawiać nie podnosząc głosu.Niejednokrotnie można się złapać,że auto nam zgasło bo oprócz pulpitu i kontrolek nic nie wskazuje na pracę silnika. Cisza jest pewnie też kwestią opon, ale te oryginalne dane przez producenta auta doskonale tłumią hałas.Ale jeśli ktoś liczy na ciszę w czasie jazdy przy otwartym oknie to niech zapomni. Radio z funkcja automatycznego...
~saasiek
Minivan Facelifting 1.8 Valvematic 147KM 108kW
To mój pierwszy pojazd pod marką-Toyota, przyznam, że jest cichutko, poza tym benzynka to kolejny punkt na plus dla wyciszenia auta. Kiedy silnik na wysokich obrotach to jedynie wtedy można się przerazić, bo nagle słychać coś z zewnątrz czego mało kiedy doświadczamy w tym samochodzie.
~Łukasz
Minivan 2.2 D-CAT 150KM 110kW
Diesel ma swoje prawa - drgania i hałas większy niż przy silnikach benzynowych. W miarę cich do 120 km/h. Powyżej - głośno. Powyżej 160 - bardzo głośno (w przypadku rozmowy telefonicznej trzeba zwolnić). Hałas powietrza opływajacego lusterka zewnętrze. Powierzchnia czołowa duża - to też źrodło hałasu.
~Darfi
Minivan 2.0 D-4D 126KM 93kW
Śilnik słychać jak by to była benzynka - poprostu cisza. Gorzej z wyciszeniem podwozia. Zbyt głośno jest od kół ale tu może pomóc zmiana opon - jak zmieniłem na asymtryczne zimówki zrobiło się ciszej w porównaniu z letnimi na jakich go kupiłem - choć w internecie mają bardzo dobre opinie.
~Sławek
Minivan Facelifting 1.8 Valvematic 147KM 108kW
Ogólnie jest bardzo dobrze. Owszem przy mocniejszych przyspieszaniach silnik usłyszymy, tak samo podczas podróży autostradą z prędkością powyżej 140 km/h też robi się głośniej ale jest to do zaakceptowania.
~Adalbertus
Minivan 1.6 Valvematic 132KM 97kW
da się ciszej i konkurencja to pokazuję na każdym kroku, nieprzyjemnie trochę w samochodzie co prawda tylko za 72 900. Zaakceptowałem, przyzwyczaiłem się, powiedziałem sobie: tak musi być.
~E&M
Minivan 1.8 Valvematic 147KM 108kW
Bardzo cicho w środku, z delikatnie włączoną muzyką silnik niesłyszalny.Powyżej 4 tys. obr./min. miły dla ucha warkot, który sprawia że samochód żwawo rwie do przodu.
~roninekgdansk
Minivan Facelifting 1.8 Valvematic 147KM 108kW
Tak jak ktoś napisał - są pewnie cichsze auta, ale te przede mną. Jedna w większych zalet to komfort i wyciszenie. Do 120 względnie cicho, do 180 przyzwoicie cicho.
~almed
Minivan 2.0 D-4D 126KM 93kW
cichy silnik to i do wyciszenia nie można mieć uwag. Dobry pomysł to automatyczne pogłaśnianie radia wraz ze wzrostem prędkości( może dlatego nie słychać kół)hihi
Dziennik kosztów dla Toyota Verso
6,6
7,8
~Łukasz
Minivan 2.2 D-CAT 150KM 110kW
Jest ok jak na takie duże auto i silnik diesla. Automat zmienia biegi przy 2500 obr. Przy gwałtownym przyspieszaniu zmienia przy 3500 i wtedy słychać wyraźnie silnik.