Lista ocen Toyota Yaris I 1.0 i 16V 68KM 50kW 1999-2005 (276) - Stosunek jakość/cena

Na liście zabraknie 439 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~papuga_ara
Hatchback 1.0 i 16V 68KM 50kW
Kocham mojego Jarka!!! Jest fantastyczny, jeździ wspaniale, świetnie trzyma się drogi, (nawet na śliskiej nawierzchni). Bardzo "pewny" na linii prostej i przy pokonywaniu zakrętów. W środku spora, ładnie zagospodarowana przestrzeń. Jedno jedyne "ale" - trochę za mało miejsca w bagażniku przy dalszych wypadach, np. wakacje w górach. Ale daje się to ominąć-przesuwając tylne siedzenia do przodu. Autko super. Polecam!
~"TOYA"
Hatchback 1.0 i 16V 68KM 50kW
W porównaniu z: Peugeot 206, Skoda Fabia, Renault Clio ... itp. nie ma leszego samochodu w tej cenie i z takim wyposażeniem. W lutym br. zapłaciłam za sam. sam. 39.400 zł. (bez ubezp. i alarmu) w tym ABS + EBD, 2 pp, 4 głośniki, radio z RDS - /b. dobre zresztą/, centralny zamek, skórzana kierownica i dźwignia zmiany biegów, el. szyby ...
~plucikp
Hatchback 1.0 i 16V 68KM 50kW
Kupiłem auto używane, które jak można sprawdzić w cenach na serwisie aukcyjnym praktycznie wcale nie straciło na wartości pomimo upływu kolejnych 3 lat. Patrząc na to ile problemów sprawiał wcześniej wspomniany Ford Mondeo i jak mocno stracił na wartości to, to auto bije Forda na głowę. Jest po prostu warte swojej ceny.
~Tomek
Hatchback 1.0 i 16V 68KM 50kW
Toyota to głównie bezawaryjność. Dlatego należy mieć na uwadze, że nie płaci się wyłącznie za magię marki ale za dobrze spasowany pojazd, który służyć może lata. Należy zaakceptować tym samym niską jakość plastików oraz drobne niedociągnięcia, które nie przeszkadzają w codziennej eksploatacji.
~Bandzior & B6N + Yaris 1.0 (Szczecin)
Hatchback 1.0 i 16V 68KM 50kW
płacisz więc wymagasz! to trzecia Toyota jaką jeżdżę (po Corolli 1.4, Carinie 2.0) wierzcie lub nie, te auta coś w sobie mają :] zresztą moim skromnym zdaniem lepiej kupić starszego japończyka, niż młodsze auto koreańskie, czy włoskie. na pewno nam za to odpłaci długotwałą bezawaryjną eksploatacją!
~Tomek Rybnik
Hatchback 1.0 i 16V 68KM 50kW
Za jakość się płaci i tak właśnie jest w przypadku Yarisa. Ale jak już się zapłaci to się nie żałuje. Oczywiście są sporadyczne przypadki problemów ale 99,99% egzemplarzy jest perfekcyjnych i kontakt z dilerem kończy się na zakupie, a później tylko przeglądach.
~rainbow
Hatchback 1.0 i 16V 68KM 50kW
Kupiłem wersję Luna czyli najbogatszą w tamtym czasie. Brak tylko alufelg i klimy (były za dodatkową opłatą). Alufelgi to zbędny luksus w takim samochodzie ale, że nie wziąłem klimy to był błąd ( ostatnio często miewamy upalne dni w lecie).
~Rafał S.
Hatchback 1.0 i 16V 68KM 50kW
Cenę nowego modelu uznaję za relatywnie korzystną w porównaniu do konkurencji. Szkoda że legendarna jakość i bezawaryjność Toyoty czasami nie znajduje odzwierciedlenia w tym samochodzie. Auto korzystne przy odsprzedaży (niska utrata wartości).
~handlowiec
Hatchback 1.0 i 16V 68KM 50kW
Cenę trzyma, w ciągu 4 lat stracił może 20% wartości, co jest niezłym wynikiem. Brat który posiada słynnego passata podobnego wiekiem, po tym samym okresie sprzedał go za 50% ceny zakupu. Więc jednak jakość mówi sama za siebie ;_
~Kriss
Hatchback 1.0 i 16V 68KM 50kW
Toyoty trzymają wartość dość dobrze i nie są najtańsze ale po 3 latach użytkowania i znajomości historii tego egzemplarza ( jestem drugim właścicielem, od nowości w naszej rodzinie) stwierdzam że zdecydowanie warto.