Lista ocen Toyota Yaris I 1.0 i 16V 68KM 50kW 1999-2005 (276) - Stosunek jakość/cena

Na liście zabraknie 439 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~dżapanmotor
Hatchback 1.0 i 16V 68KM 50kW
Jestem bardzo zadowolony, japończyki są w cenie i trzeba miec to na uwadze że za zadbanego yarisa trzeba będzie troche zapłacić, ale jesli autko bylo dbane to napewno odwdzieczy sie bezproblemowa i tanią eksploatacja
~YARIS
Hatchback 1.0 i 16V 68KM 50kW
wszystko dobrze zrobione i spasowane , plastiki odporne na zadrapania , materiały odporne na zabrudzenia , środek łatwo utrzymać w czystości , nawet po wielu latach eksploatacji samochód wygląda i jeździ jak nowy
~mp3jacek@gmail.com
Hatchback 1.0 i 16V 68KM 50kW
40 tys za wersje podstawową (1 Airbag, Wspomaganie, ABS, immobiliser, radio z MC z 2 glosnikami przy szybie) bez centralnego zamka, alarmu, elektrycznych szyb, CD, A/C troche duzo ale za jakosc sie placi. Jestem b. zadowolony i tak :)
~Marcin Gościński
Hatchback 1.0 i 16V 68KM 50kW
Jak narazie niezawodna. Miejmy nadzieję że tak pozostanie więc myślę że warto swojej ceny. (zwłaszcza że z wyposażeniem które mam jest porównywana z innymi samochodami z tym samym wyposażeniem Opel Corsa, Peugeot 206 czy Renaul Clio)
~kedar9@op.pl
Hatchback 1.0 i 16V 68KM 50kW
Biorąc pod uwagę niezawodność, cena napewno nie jest za wysoka. Gdyby ceny samochodów porównać do innych produktów to Toyoty musiały by być dużo droższe lub niektórzy konkurenci dużo tańsi.
~lordhelmut@wp.pl
Hatchback 1.0 i 16V 68KM 50kW
W zakupie byl dość drogi. W 1999r. nowa kosztowała 42 tyś. PLN. Full wersja. Auto z mojego rocznika jest obecnie warte ok. 18 tyś. PLN. Stracił mniej na wartości niż Clio, 206, Saxo, Fiesta. Polecam!!!
~chrisl@poczta.onet.pl
Hatchback 1.0 i 16V 68KM 50kW
mógłby być tańszy - 40 tys. zł za podstawową wersję 5d (fakt, że z ubezpieczeniem i lakierem) to troszkę za drogo - ale z drugiej strony jak dobrze policzyć ceny konkurencji, to wcale nie jest dużo taniej
~Kamil
Hatchback 1.0 i 16V 68KM 50kW
Ja kupiłem toyote za 5 tys z klimatyzacją, wspomaganiem i centralnym zamkiem. Ciężko kupić tańsze auto, które będzie miało tak duźo plusów i jeszcze w miare nie archaiczny wygląd.
~kacper_r
Hatchback 1.0 i 16V 68KM 50kW
Yaris trzyma się w cenie, ale pomimo małego rozmiaru jest wygodny i pojemny. Co do wykończenia to można by się przyczepić do plastików ale nie jest źle. Ogólnie pozytywnie
~krystyna
Hatchback 1.0 i 16V 68KM 50kW
NIE MAM ZASTRZEZEN-PROPORCJA CHYBA JEST ZACHOWANA SKORO PO 10 LATACH JEST JESZCZE W CENIE W POROWNANJU Z INNYMI MARKAMI. W KONCU TO BYLO NAJLEPSZE AUTO TEJ KLASY W 2000r