Lista ocen Toyota Yaris II (217) - Całokształt

Na liście zabraknie 133 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~kierowca
Hatchback 3d 1.0 VVT-i 69KM 51kW
jako auto do miasta, na krótkie trasy rewelacja. Sam silnik trochę słaby i przy dłuższych trasach może irytowac.Trochę mały bagażnik natomiast spora ilośc schowków i możliwośc przesuwania tylnej kanapy.
~Andrzej
Hatchback 3d 1.4 D-4D 90KM 66kW
w sumie auto jest ergonomiczne, wygodne, po złożeniu siedzeń tylnych powstaje całkiem pokaźna przestrzeń, dynamiczne, mało pali, ciche wewnątrz, w zasadzie bez usterek - tylko ta niezczęsna skrzynia MMT
~MM
Hatchback 5d 1.3 i VVT-i 86KM 63kW
auto przeciętne, za drogie, twarde, wyczuć każdy kamień i nie tak ekonomiczne jak się czyta w folderach, trzeszczace plastiki, wycie powyżej 100 km/h, brak nadkoli-błotników, ładna bryła
~Inżynier Jaskiniowy
Hatchback 5d 1.3 i VVT-i 86KM 63kW
To auto się lubi po pierwszej jeździe. Jest wygodne przestronne, wygodne, nie wymaga nadmiaru uwagi przy prowadzeniu, w każdych warunkach się sprawdza. Prawie jak dobra stara żona;) Znowu dałbym 6.
~doświadczony
Hatchback 5d 1.33 Dual VVT-i 101KM 74kW
Yaris to samochód raczej dla ludzi młodych. Dla tych w średnim wieku sprawdzi się ale tylko jako drugie auto w rodzinie. Dla emerytów ma za twarde zawieszenie i trudne sterowanie aż 7 biegami.
~rogal
Hatchback 5d 1.3 i VVT-i 86KM 63kW
Zakupu Yarisa II z silnikiem 1.3 87KM nie żałuję. Używam go do codziennych dojazdów do pracy (40km w jedną stronę) - doskonały, jazdy po mieście - doskonały, 4 razy pojechałem na urlop - dość dobrze
~andrezj.p43@neostrada.pl
Hatchback 5d 1.4 D-4D 90KM 66kW
W sumie niezły samochód z różnorakim zastosowaniem, woziłem juz pore ciężary, a także różne gabaryty.Nadaje się zarówno na dłuższe trasy jak i do jazdy miejskiej, tu zaletą jest łąawość parkowania
~Adam
Hatchback 5d 1.4 D-4D 90KM 66kW
To jest mój 3 samochód salonowy spisuje sie idealnie dotąd jeżdziłem Fordem i Oplem Toyotka jest zdecydowanie lepsza i oszczędniejsza w paliwie .Dziwią mnie niektóre bardzo niskie oceny./a może to konkurencja/
~gryfita
Hatchback 5d 1.3 i VVT-i 86KM 63kW
Idealny samochód do codziennego użytkowania: praca-dom-zakupy. Niezawodność gwarantowana - sprawdzona w poprzednich modelach. Sylwetka przyciąga wzrok zarówno kobiet jak i mężczyzn. Ogólnie polecam.

Usterki Toyota Yaris II

Toyota Yaris II – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~Kali
Hatchback 5d 1.4 D-4D 90KM 66kW
jak ktoś już napisał-trochę szkoda że nie ma 90KM jak w nowej wersji ale ten silnik niejednego mijanego kierowcę jeszcze zaskoczy podobnie jak mnie przy kolejnej nie za częstej wizycie na stacji paliw...