Lista ocen Volkswagen Bora Kombi (31) - Stosunek jakość/cena

Na liście zabraknie 51 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~miro
Kombi 1.6 100KM 74kW
Wszystko byłoby dobrze gdyby w ślad za ceną poszła jakość, lecz w tym przypadku jest całkowicie odwrotnie, a czary goryczy dopełniają serwisy gdzie o wszystko trzeba się wykłucić/pozdrowienia salon i serwis SZEWCZYK Warszawa/.Jeżdziłem wcześniej Golfem 2 GTI1.8 16v oraz Golfem3 1.9d i byłem bardzo zadowolony, następnie było Wento 1.9td które dosyć często się psuło i przyszła kolej na Borę-najgorszy samochód z tych wszystkich. Następny jaki...
~rafels8811@wp.pl
Kombi 1.9 TDI 115KM 85kW
za egzemplarz lekko uderzony z 2000r dałem 23000 a po naprawie wyniósł ok 27000 w tej cenie auto jest wyposażone we wszystko prócz skóry i navi, tylko radio musiałem kupić bo nie było, a cena mi nie wydawała się aż tak wysoka
~Jackowiak
Kombi 2.0 115KM 85kW
Drogie auto wyniesione ponad inne nic nie mającymi wspólnego z rzeczywistością przechwałkami przez które i ja chciałem cudu skosztować. Wyszło jak zawsze w takich przypadkach na szczęście to nie żona.
~ajm 115km
Kombi 1.9 TDI 115KM 85kW
droższe od aut konkurencyjnych, ale jakość wykonania bierze górę na konkurencją astry i focusy z tego roku prezentują się znacznie gorzej
~Piotrek
Kombi 1.9 TDI 110KM 81kW
VW jest u nas wysoko ceniony, może trochę za wysoko, ale póki co auto jest niemal niezawodne i spełnia dzielnie zadanie, jakie samochód ma spełniać.
~Kamil K.
Kombi 1.9 TDI 115KM 85kW
Cena 25.000 PLN auto po opłatach z książką serwisową i w Bardzo dobrym stanie, sprawdzone przy kupnie pod każdym względem. Więc za tą cenę REWELACJA !
~ARTI_ONE
Kombi 1.9 TDI 115KM 85kW
W cenie 26000zł napewno nie kupił bym tak niepowtarzalnego egzemplarza jakiego jestem właścicielem \"1.9TDI SPORT GT\"
~Mick
Kombi 1.9 TDI 115KM 85kW
Kupiłem samochód za 10 000zł. Jeszcze mnie nie zawiodło. Fajnie wyposażony jak na 14 lat.
~Henry
Kombi 1.9 TDI 115KM 85kW
Bora jako autko -można powiedzieć już lekko leciwe- można nabyć w dobrej cenie z bardzo dobrym wyposażeniem.
~rachal
Kombi 1.9 TDI 101KM 74kW
Cena moim zdaniem mogłaby być niższa ale z perspektywy czasu nie żałuje wyłożenia większej kasy.
Volkswagen Bora Kombi