Lista ocen Volkswagen Bora (259) - Całokształt

Na liście zabraknie 256 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Kamil K.
Kombi 1.9 TDI 115KM 85kW
Jestem bardzo zadowolony. Auto pojemne ekonomiczne i niezawodne a teraz najlepsze po chiptuningu ma 155 KM i daje sporo FRAJDY :) Spalanie bez zmian ! REWELACJA POLECAM !
~Igor
Sedan 1.6 100KM 74kW
Idealne auto ale czteroosobowej rodziny. Spisuje się na autostradach, długich trasach, nie odczuwa się zmęczenia, a także w mieście, ze względu na nieduże rozmiary.
~gp
Sedan 2.3 VR5 4motion 150KM 110kW
Serdecznie polecam taki samochód! Jest bardzo wygodny, dynamiczny i praktycznie bezawaryjny... Pięknie się prezentuje, drogi się trzyma idealnie, a zawieszenie pracuje perfekcyjnie!
~zet z
Sedan 1.9 TDI 101KM 74kW
Auto bardzo ładne o spokojnej eleganckiej linii, bardzo ładne fabryczne alufelgi a że tak jest to często wypowiadane uwagi przez przechodniów , latem przy postoju na światlach.
~monika.starzynska@neostrada.pl
Sedan 1.9 TDI 115KM 85kW
silnik super, ekonomiczny, tylko jak dla mnie za sztywne zawieszenie, na niemieckich autostradach leci jak przyklejony, za to u nas mozna odleciec na poteznych koleinach
~tomad1@poczta.onet.pl
Sedan 1.6 100KM 74kW
Zgrabny samochód,o klasycznym, a co za tym idzie nie nudzącym się szybko wyglądzie,W środku można się dobrze poczuć,ale tak jak pisałem z tyłu nie za wiele miejsca. Wart polecenia
~lidia_legat@spsa.com.pl
Sedan 1.4 16V 75KM 55kW
Generalnie VW oferuje modele samochodów w bardzo ubogim wyposażeniu standartowym. Konkurencja oferuje radia standartowo, a w VW brak okablowania ! A co z poduszkami (ich ilość) ?
~Jackol
Sedan 1.6 100KM 74kW
Po styczności z wieloma starszymi modelami VW kupując Borę miałem nadzieję na równie solidne wykonanie. Niestety spotkałem się z niemałym rozczarowaniem.
~Mick
Kombi 1.9 TDI 115KM 85kW
Nie jestem wymagającym kierowcą. Samochód jeździ. Nie psuje się. Mało pali. Fajnie słucha się muzyki (oryginalne głośniki). Kombi ułatwia przewóz rzeczy.
~Henry
Kombi 1.9 TDI 115KM 85kW
Mając szczęście na trafienie nie zajechanego (i najlepiej bezwypadkowego )egzemplarza możemy w pełni korzystać z przyjemności jazdy tym autem.