Lista ocen Volkswagen Caravelle T4 Transporter (108) - Stosunek jakość/cena

Na liście zabraknie 193 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Piasek
Transporter 2.5 TDI 102KM 75kW
Cena fabrycznie nowego modelu jest niestety zaporowa. Za ta cenę konkurencja daje sporo więcej w standardzie. Zwłaszcza sztuki z polskich salonów były gołe. Mój ma klimatyzację i na tym koniec. Szyby na korbkę, brak ABS`u, brak poduszek powietrznych, nawet zamka centralnego nie dali. Założony wraz z alarmem, hakiem i blokada skrzyni we własnym zakresie po okresie gwarancji. Ceny za te usługi w ASO powalają... Modele przejściowe były sporo...
~macco
Transporter 2.5 TDI 102KM 75kW
w uzywkach cholernie drogie w zakupie przynajmniej 2,5 TDI ale za to trzymają cene. Co do nowych T5 duzo za drogie,blaszak za 90.000 tys zł to przesada,piszą mi ze ma EBD,SRS,ABS srebedesy i inne gówna w standarcie jak by to było auto dla amatorów zaczynających przygode za kólkem,albo starych dziadków ale technika idzie naprzod i co zrobic trzeba plakac i płacic.Pozdrowienia dla wszystkich włascicieli VW T1 T2 T3 T4 T5 i wogóle dla własciciel...
~dakkkkk
Transporter 2.5 TDI 88KM 65kW
Tani w zakupie nie jest. Oczywiście nie mówimy tu o wyjezdzonych, zamęczonych egzemplarzach bo takich jest dużo z przebiegami ho 600tys km i więcej, mimo iż na liczniku 180tys km ale to juz inny temat. Za ładny egzemplarz trzeba zapłacić trochę wiecej, trochę zainwestować w pakiet startowy typu rozrząd itd. i pozniej pozostaje nam tylko bezstresowa jazda na lata.
~tokam@op.pl
Transporter 2.5 TDI 102KM 75kW
Trudno kupić coś dobrego i taniego za jakość niestety trzeba zapłacić , ale jeżeli; chcesz jachac na spokojne wakacje, zarabiać tym autem na codzień, przewieżć ciężką przyczepę (np yacht), jeżdzić 170 km/h autostradą to polecam to auto. Co do cen serwisu zawsze można znależc mechanika dobrego który zrobi to samo za zupełnie inne pieniądze-jest to bardzo popularne auto.
~Piotr
Transporter 1.9 TDI 68KM 50kW
Najlepiej wystrzegać się egzemplarzy poniżej 10 000 złotych, często sa już zuzyte i nieodpowiednio serwisowane. Za około 15000 - 20000 kupi sie samochód w dobrym stanie, który posłuży jeszcze przez długie lata. Przebiegi rzędu 500 000 - 600 000 nie stanowią żadnego problemu. Koszty serwisu dość niskie. Polecam wszystkim
~solkap
Transporter 2.5 TDI 102KM 75kW
troche kosztuja te autka szczegolnie z nowym przodem jakie ja mialem ale za to do 100 km na godzine malo jakie auto dawalo rade ( pedal do podlogi a przod auta unosil sie jak konkord ) a mialem tylko 102 kM ciekawe jak wymiata 150 kM nie moge sobie wyobrazic . no i moja 102 Km naprawde malo palila
~roell
Transporter 2.5 TDI 102KM 75kW
Myślę że w tej cenie można kupić coś lepszego. Kupiłem za 24 tyś. W pierwszym roku zainwestowałem w jego naprawy około 8 tyś. zł. Miałem pecha. Czy to niemiecka jakość czy wina poprzedniego właściciela? Pewnie jedno i drugie.Części jakie montowałem były z górnej półki
~lolo38
Transporter 2.5 TDI 102KM 75kW
Bdb. Raz kupujesz i płacisz słono ale ogromne zadowolenie i niezawodność . czsami się dziwie że jeździ i juz ostatnio po raz kolejny w moim zyciu jak zrobiem na nim 6500 km w tygodniu przy wolnej niedzieli zbrzydł mi a ja jemu nie :) Prawdziwy przyjaciel :) .
~Praktyk
Transporter 1.9 TDI 68KM 50kW
Prosta, niezawodna i bardzo trwała konstrukcja. Brak takiej wytrzymałości w nowych konstrukcjach obliczonych na "kasowanie" kierowców w serwisach w czasie gwarancji jak również po niej (diagnostyka poprzez dostęp do bazy producenta online).
~Darek
Transporter 1.9 TDI 68KM 50kW
Droższy od konkurentów w zakupie,ale oddaje szybko brakiem nieprzewidzianych napraw.Trzeba tylko kupić z dobrego żródła z książką i nie bity to nie rdzewieje.Mały spadek wartości ,nie ma kłopotu z odsprzedażą.
Volkswagen Caravelle T4 Transporter