Oceny Volkswagen Caravelle T4 Transporter 2.5 TDI 102KM 75kW 1996-2003

Volkswagen Caravelle T4 Transporter 2.5 TDI 102KM 75kW 1996-2003 - Oceń swoje auto

Najnowsze oceny Volkswagen Caravelle T4 Transporter 2.5 TDI 102KM 75kW 1996-2003

2,5
~tytus
Transporter 2.5 TDI 102KM 75kW
przeglądy co 15.000 km - lekka przesada jak na busa... usunięcie każdej awarii trwa w serwisie w Polsce ok. 10 dni!!! serwisy nie mają części, które ściągaja z Niemiec i trwa to stanowczo zbyt długo! generalnie jednak nie polecam zakupu... może i ładnie wygląda ale jest to zawodny samochód, Panowie inżynierowie z VW - nie popisaliście się... Jeżeli tak samo zaprojektowaliście i wykonaliście Craftera to nie wróżę niczego dobrego... I choć od...
4,1
~georg.wojnarowski@t-online.de
Transporter 2.5 TDI 102KM 75kW
CALOKSZTALT DO TEGO CZASU JEZDZILEM AUDI BARDZO DOBRE AUTO ALE TEZ MIALO SWOJE DOLEGLIWOSCI TRZEBA PILNOWAC TEN MAM KROTKO POLECAM KUPNO Z ZAUFANYCH RAK ALBO Z WARKSZTATU WIECIE COFANIE LICZNIKA I SERWIS TEN MUSI BYC SPRAWDZONY JAK KUPISZ KOTA W WORKU TO MOZE BYC DROGO:SAMOCHOD POLECAM DLA RODZIN Z DZIECMI I GOSPODARSTW I MALYCH PRZEDSIEBIORSTW JEST TO SAMOCHOD BEZ KONKURENCYJNY LEPSZY OD WSZYSTKICH MERCOW TE MAJA TEZ SWOJE UJEMNE...
~Łukasz Gałka
Transporter 2.5 TDI 102KM 75kW
Auto wszechstronne dla rodziny ,do pracy jak również idealne do ciągnięcia przyczepy. Użyte materiały wnętrza są trwałe.nawet po 25 latach.spalanie śmieszne jeśli mądrze się to auto eksploatuje. Moja wersja jest ocynkowana więc na temat rdzy nie mogę narzekać. Dla mnie najmądrzejszy osiołek do wszystkiego z niskim spalaniem.
~Van_der_Caravelle
Transporter 2.5 TDI 102KM 75kW
Tak powinny być projektowane multivany. Nie ma do tej pory samochodu, który byłby tak kompletny i niezawodny. Gdyby Brazylijczycy wykupili licencję na produkcję tak jak zrobili to z T2 i bybyłaby szansa kuppna nowego egzemplarza łbym pierwszą osobą która sprowadzi to auto.
~Michał
Transporter 2.5 TDI 102KM 75kW
Autko kupione za 22tys w 2014r z przebiegem 300000. Były obawy o przebieg, żywotność. Zrobiłem 130000 i zero problemu! 2 x rozrząd + olej 5w40 co 120000 i chodzi idealnie. Warto montować porządne zamienniki bo auto się odwdzięcza niezawodnością. Na hamulcach i zawieszeniu po przebiegu 70000 dalej jeżdze i jest ok. Do pracy, na budowy nr1. Na autostradzie tempomat i 140 non stop bez problemu zapakowany. Znajomi kupili vivaro, transita troche...
~Piasek
Transporter 2.5 TDI 102KM 75kW
Jedyna ogólna wada pojazdu a dokładnie nadwozia to bardzo słabe zabezpieczenie antykorozyjne. Byle odprysk i po miesiącu włazi rdza. Fakt ze blachy są na tyle grube że pomimo iż niektóre ogniska korozji mają już 4 lata w żadnym jeszcze dziury nie znalazłem ale to trochę irytuje - zwłaszcza po zimie kiedy kabina nosi wiele śladów odprysków po kamieniach i rude plamki korozji w każdym.

Volkswagen Caravelle T4 – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~Milas
Transporter 2.5 TDI 102KM 75kW
Do pracy niema lepszego samochodziku, robie około 70 tys. rocznie, szukałek specjalnie z tym silnikie 2.5 TDI 102KM rewelka, zawsze zapas mocy. Pieknie się prowadzi, ślisko, mokro, ZAWSZE... Poszukujecie samochodu do włsanej firmy to VW T4 jestnajlepszym wyborem zawsze z silnikiem disla. Serdecznie polecam. Milas.
~jędrek
Transporter 2.5 TDI 102KM 75kW
Auto niezawodne. Przejechałem nim ok 100 000km. Poza zużyciem eksploatacyjnym naprawiałem:- pompa wtryskowa / efekt paliwa kiepskiej jakości, po naprawie tankuję od ok.2 lat paliwo na dobrych stacjach - zero problemów/; - sprzęgło / wynik holowania ciężkiej przyczepy/. Prowadzi się znakomicie. Silnik elastyczny. Przyspieszenie zadowalające. Ogólnie bardzo dobre auto. Polecam.
~Domin@tczew.net.pl
Transporter 2.5 TDI 102KM 75kW
Bardzo dobry samochod. Jestem z niego zadowolony. Sluzy mi jako ciezarowka do codziennej pracy i jako komfortowy busik dla rodziny. Zaskoczyla mnie ekonomia - te 7,5l/100km to wcale nie jest kosztem powolnego, flegmatycznego jezdzenia. Jezeli moge - to polecam.
~tokam@op.pl
Transporter 2.5 TDI 102KM 75kW
T4 przejechałem sporo km.Rocznikiem 1996 -2,4D 260000(jeżdzi do tej pory),obecnym 2000r/2,5TDI 231000 km. Po mnogości tych aut na naszych drogach można zobaczyc jak popularne jest to auto i czemu wszyscy prawie je kupują. Prawdopopdobnie sprzedam moje auto za niedługo tylko dlatego żeby wsiąść na T5. Nie fascynują mni eniemieckie auta,ale ich jakośćpomimo że VW troche odstaje za modą
Volkswagen Caravelle T4 Transporter