Lista ocen Volkswagen Caravelle T4 Transporter (301)

~macco
Transporter 2.5 TDI 102KM 75kW
Jest to dobre auto,ale jesli stac Cie tylko na zakup nie biorac pod uwage pewnych napraw ktore sa kosztowne niekiedy to odradazam,chyba ze nie wkurzają cie stuki,wycieki oleju,rzężące sprzego itp to ok.Jedno jest pewne to auto chyba nigdy nie stanie Ci na drodze bedzie cos stukac pukac ale bedzie jechac bo to jest VW. Jaaprawiam wszysto co mi sie zepsuje,nie zawsze od razu,nigdy mi nie odmowil posłuszenstwa w trasie.
~lolo38
Transporter 2.5 TDI 102KM 75kW
Zawsze mu ufam bez względu na to gdzie ajde i naarzie udaje sie wspólna współpraca . jak byłem na badaniu z ciekawości ciśnienia w cylindrach to mechanik powiedzial ze teoretycznie wygląda to na połowe żywotnosc tego silnika . a Jeżdże nim czasami ponad 170km / h na autostradach i chula .I z góry zaznaczam że to nie jest Max tego auta. Juz nie jeden z górnej pólki się zdziwił na stracie . Ostatnio ścigałem sie z sprinterem ( włoch ) 2.9 i na...
~Praktyk
Transporter 1.9 TDI 68KM 50kW
Przebieg 1mln 24tys.km. Samochód niezawodny jadę i wiem, że wrócę. Obsługa i wymiana części eksploatacyjnych takich jak klocki, tarcze, filtry, pasek rozrządu, akumulator, żarówki,oleje i płyny eksploatacyjne, tłumiki.
~dakkkkk
Transporter 2.5 TDI 88KM 65kW
Miałem w swoim życiu bardzo dużo samochodów, bardzo dużo jezdze i jak dla mnie T4 to jedyny słuszny sprzęt którego jest pewien na 100%. Wiem że jak teraz wsiądę do niego to zawiezie mnie 1000 czy 2000km bez żadnych niespodzianek dlatego z czystym sumieniem polecam. Mógłbym sobie kupić nowszy może i ładniejszy i bardziej \"cool\" pozostaje tylko pytanie po co...T4 równa się prostota i niezawodność gdzie w nowszych autach niestety tego nie ma.
3,5
~bobik
Transporter 1.9 TDI 68KM 50kW
Dość głośny, co przy dłuższych trasach, przy jeździe ponad 100 km/h męczy. Problemy przy wyprzedzaniu samochodów jadących ok 100 km/h, na 4 biegu nie chce się już rozpędzać na piątym zajmuje mu to trochę czasu. (Silnik)
4,1
~georg.wojnarowski@t-online.de
Transporter 2.5 TDI 102KM 75kW
CALOKSZTALT DO TEGO CZASU JEZDZILEM AUDI BARDZO DOBRE AUTO ALE TEZ MIALO SWOJE DOLEGLIWOSCI TRZEBA PILNOWAC TEN MAM KROTKO POLECAM KUPNO Z ZAUFANYCH RAK ALBO Z WARKSZTATU WIECIE COFANIE LICZNIKA I SERWIS TEN MUSI BYC SPRAWDZONY JAK KUPISZ KOTA W WORKU TO MOZE BYC DROGO:SAMOCHOD POLECAM DLA RODZIN Z DZIECMI I GOSPODARSTW I MALYCH PRZEDSIEBIORSTW JEST TO SAMOCHOD BEZ KONKURENCYJNY LEPSZY OD WSZYSTKICH MERCOW TE MAJA TEZ SWOJE UJEMNE...
3,8
~G5r
Transporter 1.9 TDI 68KM 50kW
Mam wersje Mix-T 6 osob + duza paka odzielone kratka (o wiele ladniej wyglada jak scianka) z tylu 3 fotele. Samochod uniwersalny sluzyl jako wyjazdy w trase po dostawy do sklepu (kwiaciarni) rownie dobrze sie sprawowal przy wyjazdach nad moze czy na jakies inne wycieczki. Rownie dobrze jezdzilo sie z nim grac na koncertach i dyskotekach jak i na mecze siatkowki. Nie patrzac na usterki samochod idealny ;)
3,4
~ostryt4
Transporter 1.9 TDI 68KM 50kW
Na wstępie do administratora serwisu. Nie było fabrycznie T4 z silnikiem 1.9TDi tylko TD (Turbo Diesel na wtrysku pośrednim). Co zaradniejsi zmieniali na TDi co czyniło to auto zdatnym do normalnego poruszania się przy mniejszym spalaniu. Auto już po woli coraz bardziej kultowe i dobrze utrzymane egzemplarze zyskują na wartości z roku na rok. Niestety rdza nie jest łaskawa ale warto walczyć.
~Kuba
Transporter 1.9 TDI 68KM 50kW
Jakbym miał wersję dłuższą, z klimą i silnikiem 2,5TDI, to nie zmieniłbym go na inny. Niestety, potrzebny był mi większy

Volkswagen Caravelle T4 – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

3,2
~Mateusz
Transporter 2.4 D 78KM 57kW
a całokształt wygląda tak: nie ma lepszego samochodu za tą cene... psuje sie bo psuje ale to tylko maszyna... trzeba go kochać bo jeżeli sie go nie kocha to można odrazu jechać na skup złomu...
Volkswagen Caravelle T4 Transporter