Lista ocen Volkswagen Caravelle T4 Transporter (301)

3,5
~Jonasz
Transporter 1.9 TDI 68KM 50kW
Generalnie tak: samochód służy mi od ponad roku jako codzienny. Nie mam z nim żadnych większych problemów, oczywiście regularnie go serwisuję. Widoczność jest niezła (mam brygadówkę w blaszaku), ale jeśli mówimy już o wersji, to najbardziej wkurzającą rzeczą jest klapa bagażnika. Owszem, zamyka się i otwiera bez problemu, ale spróbuj załadować paletę (auto ma ładowność 965kg). Idąc dalej-ogromnym problemem jest wszechobecna RDZA. Mój...
~Van_der_Caravelle
Transporter 2.5 TDI 102KM 75kW
Tak powinny być projektowane multivany. Nie ma do tej pory samochodu, który byłby tak kompletny i niezawodny. Gdyby Brazylijczycy wykupili licencję na produkcję tak jak zrobili to z T2 i bybyłaby szansa kuppna nowego egzemplarza łbym pierwszą osobą która sprowadzi to auto.
~Paweł
Transporter 2.4 D 78KM 57kW
9 lutego nasza T4 obchodziła 20 urodziny. Od 16 lat w rodzinie. Nie ma turbin dwu masów i EGRów szmerów i bajerów po prostu wsiadasz palisz i jazda. Nie jest oszczędzany często gaz do podłogi i kręcenie na obrotach jak jedzie z ładunkiem. Ładowność 1000kg według papierów a tak naprawdę nasza T4 to 2 tony a nawet 2,5t przewozi często i gęsto nie ma z tym problemu przy 2850kg samego ładunku ciśnienie z koła uciekło felgą. Sprzęgło silnik pompa...
~P.S.
Transporter 1.9 TDI 68KM 50kW
Bardzo dobry samochód! O mały włos kupiłbym coś innego. Uniwersalny- mam wersję osobową Transportera- nadaje się do pracy i na wycieczki. Droższy od konkurencji, ale wart każdej złotówki. Świetny \"kolega z pracy\"- można na nim polegać, nie ma fochów, wszystko zrobi i nie marudzi. Wszędzie wjedzie i nie trzeba się trząść o jakość dróg. Super jako bus i osobówka w jednym. Tym modelem Volkswagen tworzył swoją legendę i przyznam, że warto...
~Piotr
Transporter 1.9 TDI 68KM 50kW
świetne auto dla rodziny, jak i małej działalności gospodarczej. legendarna niezawodność silnika 1,9 TD. Nienaljepsze osiągi rekompensuje niskim spalaniem i bezawaryjnością.
~Piasek
Transporter 2.5 TDI 102KM 75kW
Jedyna ogólna wada pojazdu a dokładnie nadwozia to bardzo słabe zabezpieczenie antykorozyjne. Byle odprysk i po miesiącu włazi rdza. Fakt ze blachy są na tyle grube że pomimo iż niektóre ogniska korozji mają już 4 lata w żadnym jeszcze dziury nie znalazłem ale to trochę irytuje - zwłaszcza po zimie kiedy kabina nosi wiele śladów odprysków po kamieniach i rude plamki korozji w każdym.
~van driver
Transporter 1.9 TDI 68KM 50kW
Doskonałe auto pod względem funkcjonalności. Nie jest urodziwy ani wybajerzony ale zawsze można na nim polegać. Nie znam bardziej niezawodnego auta.
~tokam@op.pl
Transporter 2.5 TDI 102KM 75kW
T4 przejechałem sporo km.Rocznikiem 1996 -2,4D 260000(jeżdzi do tej pory),obecnym 2000r/2,5TDI 231000 km. Po mnogości tych aut na naszych drogach można zobaczyc jak popularne jest to auto i czemu wszyscy prawie je kupują. Prawdopopdobnie sprzedam moje auto za niedługo tylko dlatego żeby wsiąść na T5. Nie fascynują mni eniemieckie auta,ale ich jakośćpomimo że VW troche odstaje za modą
~michał -gliwice
Transporter 2.4 D 75KM 55kW
Wspaniały samochód! mozna narzekać na wszystko...ale po co? miałem już rózne dostawczaki i uwazam ze vw jest całkiem calkiem ,jesli chodzi o moj rok 1991 to juz w ogole nei ma o czym mowic bo silniki proste jak drut...w kieszeni wiec kazdy mechanik sobie poradzi,nie mowiac już o dost czesci!

Volkswagen Caravelle T4 – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~miki-gliwice
Transporter 2.4 D 78KM 57kW
Supeer wozik... chyba się z nim nie rozstanę! Gdybym sprzedawał to dostane za niego max 15.000zł!!!! Phi...I co za to sobie kupię???? A tak wiem co mam :-))
Volkswagen Caravelle T4 Transporter