Lista ocen Volkswagen Golf II 1.6 TD 60KM 44kW 1989-1991 (22) - Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów

Na liście zabraknie 36 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Goofer
Hatchback 1.6 TD 60KM 44kW
Przestrzeni dla kierowcy i pasażera jest wystarczająco. Bardzo dobrze jeździ sie na przednich fotelach. Mam 1.9m wzrostu i nie mogę narzekać miejsca jest wystarczająco. Na siedzeniach tylnych jest juz gorzej szczególnie dla osób wysokich -- trzeba przesuwać przednie fotele. Ogólnei jak na klasę tego samochodu naprawde nie można marudzić jest ok.
~koloko.sdk@gmail.com
Hatchback 1.6 TD 60KM 44kW
Wersja pięciodrzwiowa pozwala na w miarę komfortową podróż czterech osób. Kanapa jest 3 osobowa ale na dłuższą metę jest wtedy ciasno, natomiast jest więcej miejsca niż w Golfie IV generacji. Jeśli mamy przemieszczać się w 4 osoby - miejsca jest naprawdę sporo.
~arturro
Hatchback 1.6 TD 60KM 44kW
Chyba trudno o bardziej przestronny samochód tej klasy - pasażerowie z przodu mogą spokojnie rozprostować nogi, a i z tyłu nie brakuje miejsca. Bagażnik jest dość obszerny. Minus za wysoki próg załadunku.
~Łukasz
Hatchback 1.6 TD 60KM 44kW
Ja nie narzekam pasażerowie też nie (chyba że na brak tylnych drzwi bo mam wersję 3-drzwiową) ale wsiadanie na tylny rząd foteli sprawia mniej kłopotów niż u konkurencji nawet w nowszych autach.
~Toshiba
Hatchback 1.6 TD 60KM 44kW
Bez zastrzeżeń. Wystarczająca ilość miejsca z tyłu jak i z przodu. W trójkę z tyłu trochę ciasno, ale to chyba jak w każdym samochodzie tej klasy :)
~Jeździciel
Hatchback 1.6 TD 60KM 44kW
Wewnątrz jest więcej miejsca niż można sie tego spodziewac patrząc na auto z zewnątrz. Zaskakująco przestronny jak na swoje gabaryty
~BEZEL
Hatchback 1.6 TD 60KM 44kW
Bez problemów pojechałem nim nad morze z 4 pasażerami (kobietami) a wszyscy wiedzą ile ona biorą na wakacje ciuchów.
~barthek_m
Hatchback 1.6 TD 60KM 44kW
Z tyłu zaskakująco dużo miejsca, siedzące tam osoby nie cisną sie, z przodu wygodnie i elegancko
~Budyń
Hatchback 1.6 TD 60KM 44kW
w standardzie to lekko siedzenia w tył i żeby rece nie trzymały kierownicy i jest spoko
~cichy
Hatchback 1.6 TD 60KM 44kW
kierowca i oasazer nie moga narzekac z tylu troche malo dla wysokich