Lista ocen Volkswagen Golf III Hatchback 1.6 75KM 55kW 1992-1997 (94) - Wyciszenie

Na liście zabraknie 169 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Rage160@interia.pl
Hatchback 1.6 75KM 55kW
Wcześniej jeżdziłem różnymi autami.Nie jest to S klasa...ale naprawde nie można się czepiać hałasu..Na Trasie Monachium-Zgorzelec 600km , cały czas jechałem 160-190 i nie czułem sie ani troche zmęczony, czy skołowany...Ocena 5...W codziennej eksploatacji słychać silnik tylko powyżej 3,5 tysiąca obrotów ;) :)
~Motorbreath
Hatchback 1.6 75KM 55kW
Tak do 80 km/h jest jeszcze ok, im jeździmy szybciej tym hałas większy, przy prędkości 130 km/h praktycznie nie da się prowadzić normalnej konwersacji a po otworzeniu szyberdachu bądź szyb możemy zapomnieć o słuchaniu muzyki bądź głośnej rozmowie bo nie słychać nic oprócz szumu wiatru.
~Przemas
Hatchback 1.6 75KM 55kW
Słychać stuki i skrzypienia. Mój Golf był rozkładany i to słychać. Wcześniej miałem Cinquecento 700 i po tym każdym samochód jest cichy. W Golfie można śmiało przejechać 300 km i głowa nie boli od hałasu. Przy prędkościach powyżej 120 km/h w środku jest głośno.
~Anzel, Anzel18@wp.pl
Hatchback 1.6 75KM 55kW
Mocny punkt Trójki.Jeśli mamy zdrowy układ wydechowy,maty wyciszające na masce i solidnie uszczelnione otwory (uszczelki,szyby itd) to do kabiny dociera mniej niż niewiele dźwięków otoczenia.Oczywiście nie jest to klasa Rollsa ale w swojej grupie Golf trzyma się mocno.
~conradozz
Hatchback 1.6 75KM 55kW
Silnik słychać w kabinie już od 2 500 rmp. Szum wiatru zaczyna być uciążliwy razem z przekroczeniem 120 km/h. Przy 180 km/h nie słychać radia, toteż pasażerowie muszą mówić podniesionym głosem. Ogólnie - wyciszenie to akurat jedna z najsłabszych stron Golfa.
~Adam
Hatchback 1.6 75KM 55kW
Tu zdecydowanie przecietnie. Silnik idzie przezyc jak sobie troche wyje powyzej 3000 obrotow/minute, ale szum wiatru to tragedia, myslalem ze cos nie tak mam z uszczelka, ale to w duzej ilosci golfow wystepuje.
~Barto96
Hatchback 1.6 75KM 55kW
Wyciszenie kabiny jest słabe dźwięk silnika denerwujący słychać szumy powietrza jak jechałem nim pierwszy raz myślałem że szyby są otworzone a to powietrze tak szumi ale da się przyzwyczaić
~frugosz
Hatchback 1.6 75KM 55kW
Przy wyższych prędkościach np. na autostradzie wyciszenie jest poniżej oczekiwań. Przy prędkości 130km/h i powyżej,odnośiłem wrażenie ,że startuję samolotem a silnik mi się zaraz rozleci
~lolunio23
Hatchback 1.6 75KM 55kW
Nie jest źle, przy niedużych prędkościach całkiem przyjemnie. Sytuacja pogarsza się przy prędkościach typu 140/150 i wyżej, wtedy silnik daje znać o sobie, ale włączonej muzyce nie ma tragedii.
~seneka
Hatchback 1.6 75KM 55kW
Tu nie ma rewelacji, słychać i silnik i koła toczące się po jezdni. Z czasem sztywnieją uszczelki a to sprawia wrażenie niedomkniętych drzwi. Szczleność tracą już też i okna, ale... wiek robi swoje niestety.
Volkswagen Golf III Hatchback