Lista ocen Volkswagen Golf III Hatchback 1.6 75KM 55kW 1992-1997 (111) - Wentylacja i ogrzewanie

Na liście zabraknie 152 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~mihalekkk199
Hatchback 1.6 75KM 55kW
Były jakieś drobne problemy z ogrzewaniem, a mianowicie grzał tylko na 4 stopniu ogrzewania.
~Daro97ju
Hatchback 1.6 75KM 55kW
Nie mam porównania ale powietrzem dmucha i nagrzewa się w miarę szybko a więc chyba nie jest źle :P
~Szymon
Hatchback 1.6 75KM 55kW
Mogło by się szybciej nagrzewać i mogły by być wyloty powietrza sprawne. Generalnie czasem marzną nam nóżki.
~simonbox@o2.pl
Hatchback 1.6 75KM 55kW
auto bardzo szybko się nagrzewa i błyskawicznie odparowywuje (poza bocznymi tylnymi szybami)
~lopis
Hatchback 1.6 75KM 55kW
W przeciwieństwie do innych marek to ogrzewanie zwłaszcza zimą jest idealne,szybko się nagrzewa.
~tomak999
Hatchback 1.6 75KM 55kW
grzanie jest potwornie mocne aż ciężko oddychać nawet w -22C zmniejszałem grzanie na połowę
~zsakul85
Hatchback 1.6 75KM 55kW
Ogrzewanie powinno być 6 + - REWELACJA , parę minut i cieplutko , niestety brak klimy :(
~spinaker
Hatchback 1.6 75KM 55kW
szybko sie nagrzewa ale dmuchawa dosc glosna.Poza tym cos mi smierdzi spalinami-nieszczelnosc wydechu?
~wieczor
Hatchback 1.6 75KM 55kW
całkiem szybko wóz się nagrzewa wolno paruje gorzej w lecie nawiewy wogóle nie zdają egzaminu...
~Drit
Hatchback 1.6 75KM 55kW
wiosna, jesień i zima - nie ma na co narzekać, wręcz idealnie gorzej latem - brak klimatyzacji
Volkswagen Golf III Hatchback