Lista ocen Volkswagen Golf III Hatchback 1.8 75KM 55kW 1991-1997 (49) - Bezawaryjność (drobiazgi)

Na liście zabraknie 75 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Corny
Hatchback 1.8 75KM 55kW
Drobne usterki nie zdarzały się zbyt często. Czasem sam z siebie czujnik ABS padnie, po wjechaniu w dziurę to nie ma co się dziwić, ale jadąc drogą nagle zapaliła się kontrolka ABS, i raz świeci raz gaśnie aż dojdzie do momentu że świeci się cały czas. Jakby nieprecyzyjnie wskakuje bieg 1. i 5., czasami blokuje się przy wrzucaniu 5. biegu, wyczuwalny "trzask" przy obracaniu kierownicy.
~Ushtari
Hatchback 1.8 75KM 55kW
Znowu wszystko zalezy od egzemplarza i od poprzedniego wlasciciela, w moim sporo czesci wymienialem juz ale to bardziej zrobilem dlatego ze chce zeby wszystko bylo sprawne a nie dlatego ze to bylo koniczne, patrzac sie na jakosc zamiennikow mozna sie przekonac ze VW solidnie produkowal te auta.
~pea
Hatchback 1.8 75KM 55kW
Jedyne co jak na razie nie padło to przednie wycieraczki. Centralny, tylna wycieraczka, nawet podświetlenie zegarów zdążyły przestać działać. Z usuwaniem niektórych już dałem sobie spokój bo to walka z wiatrakami (np el. szyberdach).
~tomek3820
Hatchback 1.8 75KM 55kW
Troszkę ich było ALE kupiłem egzemplarz z Niemiec gdzie poprzedni właściciel od 2007 miał w d...e ten samochodzik i na mnie spadło wiele usterek ale se poradziłem w końcu Polak potrafi :-)
~kezmannn1111
Hatchback 1.8 75KM 55kW
Z drobnych usterek zacinający się pneumat centralnego zamka w drzwiach kierowcy, jakieś małe ogniska rdzy, nie działający/zapchany spryskiwacz tylnej szyby, opadający materiał podsufitki.
~Adam
Hatchback 1.8 75KM 55kW
drobiazgi są tanie i nie nie zwracam uwagi bo raz zgubiłem kratkę od zderzaka to nową miałem za 12 zł a zaślepkę za 10 zł wiec na prawdę dwa browary mniej albo paczka papierosów mniej i już mamy ładny wygląd
~słoniu1
Hatchback 1.8 75KM 55kW
mnóstwo drobiazgów, a to uchwyt schowka - na allegro tygodniowo sprzedają po 100 szt tego :), a to wycieraczki tylne odmawiają posłuszeństwa, a to klima się sama wyłacza, a to żarówka nie styka...
~nexxx
Hatchback 1.8 75KM 55kW
moge na niedo liczyc , choc zadarzaja sie mankamenty elektczynego szyberdachu i czasem cos szwankuje w oswietleniu wewnetrznym :-) wkurza mnie jeszcze piszczenie podczaas hamowania w bebnach tylnich
~Mariusz
Hatchback 1.8 75KM 55kW
Praktycznie nie występują, co w 20-stu kilku letnim samochodzie jest absolutną rzadkością.czasem szwankuję elektryka ale jak się ją dobrze zrobi to bardzo długo posłuży.
~piotrunio_p
Hatchback 1.8 75KM 55kW
mój egzemplarz szału nie robi: plastiki trzeszczą, spinki od foteli zawodzą, szyberdach nie działa (połamane prowadnice), podgrzewanie foteli nie działa:(((
Volkswagen Golf III Hatchback