Lista ocen Volkswagen Golf III Hatchback 1.8 75KM 55kW 1991-1997 (49) - Wyciszenie

Na liście zabraknie 75 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Mariusz
Hatchback 1.8 75KM 55kW
Było dobre.ponieważ zastąpiłem je nowym ze względu na nowe Car Audio. Tylko małym mankamentem jest odklejanie się materiału wykończeniowego do podsufitki ale tylko w zaniedbanych wersjach a po za tym wydaje mi się że jak na samochód w tej klasie i z takim upływem lat nadal ma świetne wyciszenie, co nawet mogę powiedzieć że auta z wyższych półek nie są tak wyciszone.
~kezmannn1111
Hatchback 1.8 75KM 55kW
Fabrycznego wygłuszenia praktycznie nie ma w standardowych wersjach, bo z samej folii w drzwiach można się jedynie pośmiac. Użytkownikom polecam nawet podstawowe wygłuszenie drzwi czy elementów podłogi - różnica kolosalna.
~Ushtari
Hatchback 1.8 75KM 55kW
Tak sobie, ale to ciezko oceniac bo roznie bywa z danym egzeplarzem, moge powiedziec ze aerodynamika jest slaba, szczegolnie na boczne wiatry ktore samochod bardzo czuje, silnik na niskich obrotach nie raz brzmi jak diesel.
~wojtek
Hatchback 1.8 75KM 55kW
w środku jest cicho nawet przy większych prędkościach, mankamentem są wszystkie elementy plastikowe we wnętrzu, które po tylu latach już się poluzowały i trzeszczą na naszych polskich drogach
~A.Biernacki
Hatchback 1.8 75KM 55kW
słychać wiatr i hałas silnika powyżej 120km/h jednak nie jest to jakies szczególne utrudnienie przy aucie tej klasy. Rodzaj pokonywanej nawierzchni też słychać wyraźnie
~słoniu1
Hatchback 1.8 75KM 55kW
silnik powienienen byc bardziej wygłuszony, zawsze jakiś plastik trzeszczy , a to coś chrobocvcze przy liczniku, albo wiatr szaleje przy lusterkach, pow 140 bardzo głośny,
~Smen85
Hatchback 1.8 75KM 55kW
nie wnikam w to bardzo bo zreguły muzyka gra i mi to wogóle nie przeszkadza:) a jak komuś przeszkadza to stopery do uszu i po problemie:)
~Corny
Hatchback 1.8 75KM 55kW
W moim wyciszenie jest dobre, dużo poupychanych mat, wiadomo jakieś szumy powietrza są, hałas przy prędkości 140km/h jest.
~Aleksander
Hatchback 1.8 75KM 55kW
W autku jest cicho - hałasuje dmuchawa nawiewu - na 4 stopniu prędkości nie da sie prawie rozmawiać :(
~ramirezz91@wp.pl
Hatchback 1.8 75KM 55kW
Nie narzekam, ale też nie rewelacyjne. Powyżej 120 km/h z otwartymi oknami katastrofa.
Volkswagen Golf III Hatchback