Lista ocen Volkswagen Golf III Kombi (137) - Bezawaryjność (drobiazgi)

Na liście zabraknie 156 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~spee_d
Kombi 1.8 75KM 55kW
narazie wymieniłem gume w przednim wachaczu - całe 18 zł, przerywa mi lampka od "otwartych drzwi" i sygnalizacja nie wyłaczonych świateł, prawdopodobnie od wysokiej temperatury( dzieje sie tak jak samochód stoi 8h na słońcu 30-35 stopni gdy jestem w pracy) po ochłodzeniu wszystko działa- pozatym zero usterek
~Adam
Kombi 1.9 SDI 64KM 47kW
Ale auto ma 20 lat! Wymiana ślizgów foteli. Popiskuje pasek klinowy. Jakiś zwierzak wygrzebuje mi wyciszenie silnika z maski. Jeden czujnik ABS marudzi (może wiązka). Poniewaz jeżdżę po kiepskich drogach jak w każdym samochodzie wymieniam łożyska, sworznie, końcówki itd
~Jack Daniel\'S
Kombi 2.0 115KM 85kW
Z drobiazgów to elektryka tylnej klapy (wycieraczka, podgrzewanie szyby), przełamane kable ale tania naprawa, mechanizm podnoszenia szyby (elektryczna)wymieniłem. Drażni zamarzający zamek, zrobiłem otwieranie z pilota ale i tak czasami zamarznie mechanizm zamka.
~Punix immrtl
Kombi 1.8 75KM 55kW
Ocena 3. Powody: 1 odklejająca się podsufitka 2 połamane kratki nawiewów 3 Zerwana linka od szyby tylnej Jednak mimo tych drobiazgów w mojej ocenie klasuje się dużo dużo wyżej niż fiaty z tamtych lat. Jakośc matreiałów dobra.
~Mifal29
Kombi 1.4 55KM 40kW
raczej nic nie odpada niespodziewanie. Auto trzyma się kupy. - Spaliła się dioda sterująca oświetleniem wewnątrz kabiny - koszt naprawy 80 zł w ASO. - często zasyfia się przepustnica sterująca ilością powietrza dostarczanego do silnika - czyszczenie około 40 zł w ASO
~madmax
Kombi 1.8 90KM 66kW
powiem tak jak kogoś denerwuje najmniejsze skrzypnięcie to sobie czasami można pogrzebać i podokręcać.ja kilka rzeczy poprawiałem i czasami poprawiam ale po prostu najmniejsze stuki czy skrzypnięcia mnie denerwują
~przem.stepien@gmail.com
Kombi 1.8 90KM 66kW
Odmówił pracy przełącznik kierowcy podnośnika szyby pasażera... Potem po wymianie przestał świecić. Po drobnej stłuczce, coś się obruszyło i paprochy zapchały pompę paliwa - pomogło czyszczenie. Więcej nic się nie przydarzyło.
~zawiedziony
Kombi 1.9 TDI 90KM 66kW
- blokujący się zamek klapy - usterka alarmu fabrycznego - trudna do zdiagnozowana - korozja dolnych partii drzwi i tylnej klapy - kończąca powoli się pompa hamulcowa - wiecznie piszczący pasek wielorowkowy!!
~saabaru@poczta.neostrada.pl
Kombi 1.9 TDI 110KM 81kW
Na początku auto się humorzaste. Raz zapalał, raz nie i wszystko zależne od humoru auta. Kilka wizyt z podłączeniem do komputera. Ostateczna diagnoza to: IMMOBILIZER. Koszt tej błachej usterki zamknął się kwotą 1000PLN!!!
~asedas
Kombi 1.9 TDI 90KM 66kW
Auto nigdy mnie nie zawiodło, zapala bez problemu przy -17 mrozu. Z powodu zaniedbań poprzedniego właściciela musiałem włożyć trochę pieniędzy, ale warto - auto zawsze jest gotowe do drogi.
Volkswagen Golf III Kombi