Lista ocen Volkswagen Golf III Kombi 1.9 TDI 90KM 66kW 1994-1999 (35) - Bezawaryjność (poważne usterki)

Na liście zabraknie 40 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Grzegorz
Kombi 1.9 TDI 90KM 66kW
Gnijące kable od przekaźnika świec żarowych niby pierdoła ale jeden elektryk nie chciał się podjąć, drugi 4 dni wojował i nic dopiero trzeci dał radę. Usterka objawia się tym że po włączeniu zapłonu na desce rozdzielczej nie pojawia się ta żółta kontrolka(taka spiralka ja dieslach :-P) efektem tego jest trudność lub niemożliwość odpalenia silnika. Przewody hamulcowe i przewody wspomagania lubią zgnić, warto się im dobrze przyjżeć. Do wymiany...
~wagabunda
Kombi 1.9 TDI 90KM 66kW
auto nigdy nie wymagało holowania.Raz padło zasilanie komputera sterującego-auto straciło moc ale dało sie jechać,wymieniłem:2 łożyska przód ,amory przód,końcówki ,simerbloki przód i tył, tłumnik drgań układu wydechowego.Największym ferelem mojego egzemplarza jest korozja i jesli coś z tym nie zrobie to zeżre całe auto.
~drajwer
Kombi 1.9 TDI 90KM 66kW
Nic no dosłownie nic, tylko elementy eksploatacyjne. Aż tu nagle autko przejechało 900 000 i pękła głowica, strasznie się grzeje ale nadal na chodzie, i niestety chyba pójdzie na złom no chyba że handlaż go kupi na złomie podmaluje i sprzeda z \"przebiegiem\" 220 000 km.
~David z Olsztyna (czasem: Frankfurt am Main)
Kombi 1.9 TDI 90KM 66kW
W swoim Golfie musiałem tylko wymienić prawy czujnik przedni ABS-u. Te czujniki lubia sie popsuć. Golfy lubią rdzewić. U mnie był tylko problem z błotnikiem. Tzreba zadbać o powłokę antykorozyjna jak sie jeździ w zimie. Jak sie to zrobi to nie będzie nic rdzewiało!!!!!!!!!!
~Niko2@poczta.onet.pl
Kombi 1.9 TDI 90KM 66kW
Jak zwsze po kunie auta wymiana kpl.rozrzadu ,olej ,filtry. Wymiana klocki,tarcze,amortyzatory przod,tuleje wahacza.Ceny czesci sa..... tuleje wah. to 2szt. 56zl. :)Amortyzatory 370zl.Olej skrzy.biegow 1L.60zl.
~Kamil
Kombi 1.9 TDI 90KM 66kW
jeżdzi to i nigdy nie staneło w drodze ale padł mi rozrusznik i koło zamachowe zerwało zęby i wymiana szprzęgła,ale jedno co mnie przeraża to korozja zrzera progi i nadkola w zastraszającym tępie
~Bohun28
Kombi 1.9 TDI 90KM 66kW
Przez okres który eksploatuję auto nie mialem (odpukać,heh) jeszcze żadnych poważnych usterek. Jedyne co wymieniłem to łożyska w tylnych kołąch-ale to chyba norma w naszym kraju..drogi jakie mamy każdy widzi!
~GRZEGORZ
Kombi 1.9 TDI 90KM 66kW
MIAŁEM PROBLEMY Z ELEKTRYKĄ, TZN. KABLE PRZEGNIŁY I WYCIERACZKI PRZESTAŁY DZIAŁAĆ( KOSZT 50 ZŁ) ORAZ PRZEGNIŁY KABLE OD ZASILANIA ŚWIEC ŻAROWYCH(KOSZT 300 ZŁ).
~zawiedziony
Kombi 1.9 TDI 90KM 66kW
- Rozszczelniona pompa wtryskowa - Ścięty klin na wale - Zapieczony by-pass sprężarki - Pęknięty wąż ciśnieniowy wspomagania Wszystko bardzo kosztowne!
Dziennik kosztów dla Volkswagen Golf III Kombi 1.9 TDI 90KM 66kW
~Maciej
Kombi 1.9 TDI 90KM 66kW
- klin na wale (szlif wału, nowe koło zębate, koło pasowe) - skrzynia biegów (problemy czasami z wrzuceniem 1 i R, ale jeździ)
Volkswagen Golf III Kombi