Lista ocen Volkswagen Golf III Kombi 1.9 TDI 90KM 66kW 1994-1999 (43) - Wentylacja i ogrzewanie

Na liście zabraknie 32 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Grzegorz
Kombi 1.9 TDI 90KM 66kW
Nawiew działa wydajnie, u mnie pękła taka blaszka pod włącznikiem nawiewu odpowiadająca za styk i włączenie dmuchawy( można szybko i łatwo naprawić domowym sposobem, ogrzewanie ok ale raz musiałem wymienić termostat bo za bardzo grzało silnik a za mało w kabinie(termostat 30-40 zł wymiana+ płyn chłodzący 60 zł). Normlna temperatura pracy to 90 stopni.
~Karol
Kombi 1.9 TDI 90KM 66kW
Latem klimatyzacja manualna chłodzi aż miło 2-3 min i mamy chłodno w aucie. Zimą trochę gorzej, ale to ze względu na dość długie rozgrzewanie silnika, dopiero tak po 5-6km przy lekkich przymrozkach zaczyna się w środku robić cieplej. Im zimniej tym gorzej.
~wagabunda
Kombi 1.9 TDI 90KM 66kW
ogrzewanie zaczyna działać po 10 minutach i działa bez zarzutu , jedynie pasażerowie tylnej kanapy narzekają że im zimno w nogi.Filtr przeciwpyłkowy trzeba wymieniać regularnie lub usunąć go całkowicie wtedy szyby nie parują.
~asedas
Kombi 1.9 TDI 90KM 66kW
Posiadam wersję z podgrzewanymi siedzeniami, lusterkami oraz klimatyzacją. Wszystko działa bez zarzutu, w aucie robi się bardzo szybko ciepło, nawet przy -15 :) Brak tylko podgrzewanej PRZEDNIEJ szyby :)
~kris
Kombi 1.9 TDI 90KM 66kW
wentylacja wzorowa a ogrzewanie po uruchomieniu silnika otworze bramę wyjazdową z garażu i przejechaniu zaledwie dwóch kilometrów zimą leci już ciepłe powietrze ogrzewanie znakomite!!!!
~David z Olsztyna (czasem: Frankfurt am Main)
Kombi 1.9 TDI 90KM 66kW
Samochód z silnikiem TDI, bardzo szybko sie nagrzewa. Nie mam klimatyzacji, ale jestem zadowolony bo wentylacja wyjątkowo szybko chłodzi lub nagrzewa cały samochód.
~Niko2@poczta.onet.pl
Kombi 1.9 TDI 90KM 66kW
Ocena 5 ogrzewanie doskonale szybko sie nagrzewa,czasami musze zmniejszac nadmuch cieplego powietrza bo usypiam za kolkiem....:)+ KLIMA latem cos pieknego!
~Seba
Kombi 1.9 TDI 90KM 66kW
wentylacja uważam ze jest dobra, ogrzeanie też, denerwuje troche dmuchawa na 3 i 4 biegu, ale da się to znieśc, klimatyzacja też narazie działa mi bez zarzutu
~zawiedziony
Kombi 1.9 TDI 90KM 66kW
W lecie dobrze dmucha (wersja bez klimy), w zimie mogłoby być lepiej. Przy mrozie na odcinku kilku kilometrów nie zdążyłem poczuć ciepła a już miałem wysiąść.
~drajwer
Kombi 1.9 TDI 90KM 66kW
Pokrętło nawiewu spaliło się i musiałem przez 3 lata jeździć na prowizorce, słabo grzało zimą bo silnik potrzebował ciepła.
Volkswagen Golf III Kombi