Lista ocen Volkswagen Golf IV Hatchback (434) - Stosunek jakość/cena

Na liście zabraknie 703 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Grzesiek
Hatchback 1.6 100KM 74kW
Vw jest drogi w zakupie ale bardzo dobrze trzyma cene. Elementy wykonczenia wnetrza na bardzo wysokim poziomie ustepuja chyba tylko Audi - ale to z kolei jest duzo drozsze
~mariusz
Hatchback 1.9 TDI 100KM 74kW
Patrząc na to wszystko ? 1.słaba karoseria . (rdza) 2.sprzęgło złom .(koło dwu masowe) 3.Mało miejsca ,w porównaniu nawet do sieny 4.bardzo drogi w utrzymaniu.( części)
~Jarek
Hatchback 1.4 16V 75KM 55kW
Golf jak każdy niemiecki samochód dobrze trzyma cenę. Przy zakupie radzę dwa razy się zastanowić i dać na przegląd żeby nie trafić na bubel bo tych wiele na rynku.
~Łukasz-student
Hatchback 1.9 SDI 68KM 50kW
Jest to VW i nie najnowszy model ale dalej 3ma cene i napewno bedzie trzymał wiec opłaca sie taki samochod kupic w przeciwienstwie np do francuskich marek albo włoskich:)
~mac62
Hatchback 1.6 100KM 74kW
auto, w porównaniu do innych marek z tego rocznika, szczególnie japońskich ma o wiele lepsze wnętrze, za tę cenę można kupić kompakt o 2-3 lata młodszy, mit VW robi swoje
~oskaju1988@op.pl
Hatchback 1.9 TDI 130KM 96kW
Co tu duzo mowic, polecam sprawdzic ceny Golfa z maksymalnym wyposazeniem a nastepnie porownac go z autem włoskim/francuskim. W TYM AUCIE WIESZ, ZA CO PŁACISZ CIEZKIE PIENIADZE.
~Marcin W
Hatchback 1.4 16V 75KM 55kW
Można by narzekać na wyższą niż u konkurentów cenę, ale za Golfa warto dołożyć te kilka tysięcy. Pieniędze nie zostaną wyrzucone w błoto. Inwetujemy w trwałe auto na lata.
~Alchemik
Hatchback 1.4 16V 75KM 55kW
Panie i Panowie mogę polecić to autko z czystym sumieniem. Troszkę już nim pojeździłem i doszedłem do wniosku, że pora już coś pooceniać. Serdecznie polecam i szerokiej drogi...
~BRUNO
Hatchback 1.6 100KM 74kW
Za te pieniądze można kupić lepsze auta. Golf niczym się nie wyróżnia. Następny będzie diesel ale TDI jest już przestarzałe, więc napewno nie GOLF. Może AR147 JTD?
~Euro
Hatchback 1.6 100KM 74kW
Jak to VW auto bardzo mało traci na wartości, smaochodzik ma wyrobioną markę w polsce. Wieć przy ewentualnym odsprzedaniu nie powinno być problemu z uzyskanie wysokiej ceny :)
Volkswagen Golf IV Hatchback