Lista ocen Volkswagen Golf IV Hatchback (483) - Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów

Na liście zabraknie 654 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~BART
Hatchback 1.9 TDI 115KM 85kW
nie jest to sedan ani kombi tak, że i wymagania nie te , więc jak na hatchback to samochód w którym grupa 4 osób może jechać na wypad w góry i rodzina 4 osobowa na weekend za miasto - a jeżeli to komuś mało miejsca to może kupić sedana lub kombi
~italiano vero
Hatchback 1.8 T 150KM 110kW
Bardzo dobry samochód rodzinny. Ja mam w swoim fotele lotnicze RECARO. Już samo siedzenie w nich jest przyjemnością, a jazda...BAJKA!!!! Bardzo łatwa i wygodna obsługa. Tylna kanapa też nas nie zawiedzie. W tym aucie podróżuje się BARDZO wygodnie.
~Tryniusia
Hatchback 1.9 TDI 90KM 66kW
jak dla mnie (173cm 55kg) aż za dużo. ogólnie uważam że w sam raz byłby hatchback ale mieliśmy już wcześniej i mężowi bardzo podobają się varianty (co z tego że bagażnik zawsze pusty). passacisko było przepotężne i w sumie na naszą trójkę za duże.
~Michał
Hatchback 1.6 100KM 74kW
Z przodu bomba, można leżeć - mam 192cm :) z tyłu gorzej, dużo gorzej, za mną nikt nie usiądzie, ale to już nie mój problem, bo jeżdzę w 90% sam i z przodu:) dosyć mały bagażnik - koło zapasowe plus mała tuba = prawie zero miejsca w bagażniku.
~Piotrek
Hatchback 1.4 16V 75KM 55kW
Gdybym oceniał w imieniu pasażerów z tylnych siedzeń to powinno być 2 :) Ale że nie będę tam jeździł jest 5. Dla kierowcy i pasażera obok niego jest miejsca pod dostatkiem, ewentualnie zmieści się też 2 dzieci z tyłu - mam wersję 3-drzwiową.
~jarek
Hatchback 1.4 16V 75KM 55kW
W 4 osoby mozna jechac, a i tak nie ma wtedy rewelacji, szczegolnie z tylu ciasno. Jazda z kompletem pasazerow i wlaczona klima daje obawy czy auto w ogole wjedzie pod wieksza gorke i ciasno przy tym jak cholera
~Maniek
Hatchback 1.4 16V 75KM 55kW
Jest wystarczająco, choć samochód jest strasznie napompowany, fotele są grube, tapicerka na drzwiach jest jakaś taka napompowana, można było by zrobić więcej miejsca w środku, ale samochód straciłby wtedy na komforcie.
~61TOMASZ
Hatchback 1.9 TDI 90KM 66kW
Pod tym względem jest tragedia mam 190 wzrostu i nie mogę zająć wygodnej pozycji za kierownicą. Z tyłu jest masakra tam nie można nikogo dorosłego posadzić aby wygodnie podróżował. Niby kompaktowy samochód ale w środku ciasnota.
~panas
Hatchback 1.6 100KM 74kW
tragedia!!! jezeli chcesz kupic golf 4 jako auto rodzine,szukaj innego auta,jezeli siedzenie przednie przesunie sie na maxa to z tylu nie ma miejsc nawet dla 10latka.golfem moze jezdzic we dwoje nic wiecej, bagaznik bardzo maly
~Szymon
Hatchback 1.9 TDI 90KM 66kW
Mam 183 cm i wersja 5 drzwiową - nie mam problemu z miejscem. Jest sporo miejsca tak na wysokość jak i długość wraz z szerokoscią ;-) Tak samo na tylnej kanapie. Wygodne. Pamietajmy że to \"tylko\" kompakt, a nie limuzyna.
Volkswagen Golf IV Hatchback