Lista ocen Volkswagen Golf IV Hatchback 2.8 V6 4Motion 204KM 150kW 1999-2003 (9) - Łatwość utrzymania (pod względem kosztów)

~DD
Hatchback 2.8 V6 4Motion 204KM 150kW
Jak na dzisiejsze czasy pali nie mało, ale też nie ma tragedii. Pali nie wiele więcej od samochodu z 2 litr. silikiem wolnossącym, a przyjemność jazdy o wiele większa. Większość części jest wspólna ze zwykłym golfem. Drogi jest układ zapł. Dobrej marki świece platynowe i kable to wydatek ok. 500, 600 zł. Drogi w naprawach jest 4motion. Części najczęściej dostępne są tylko w serwisie. Trzeba pamiętać o wymianie oleju w haldexie. Sam olej jest...
~VW - pierwszy i ostatni raz
Hatchback 2.8 V6 4Motion 204KM 150kW
Jak na tą moc wagę i pojemność - rewelacja Po zakupie założyłem LPG - u człowieka który wie co robi więc nie narzekam. Trasa 9-14l/100 lpg Miasto 12-17l/100 lpg Maksymalne średnie/100km w mieście przy pełnym bucie z każdych świateł ok 25l/100 z kompa - nie wiem jak to się ma do rzeczywistości - tak jak napisałem wyżej bez emeryckiej jazdy pali od 9 do 17l lpg zależy od weny - nie lubie sobie odmawiać. Benzyny palił litr mniej niż gazu -...
~Niespotykanie Spokojny Człowiek
Hatchback 2.8 V6 4Motion 204KM 150kW
Pojęcie dość względne. Jest oczywiste, że im większy silnik, tym większe spalanie paliwa i większe opłaty związane z ubezpieczeniem. W mojej ocenie koszty utrzymania tak szybkiego i zarazem komfortowego auta są bardzo niskie. Dla kogoś innego koszty utrzymania motoroweru będą zbyt wysokie i przesiądzie się na rower ;)
~mblachu83@wp.pl
Hatchback 2.8 V6 4Motion 204KM 150kW
jestem mile zaskoczony.ceny czesci ok.na razie tylko sprawdzalem bo nic jeszcze nie robilem poza olejami i plynami.kosztuje jedynie uzywanie haldeksa,bo olej trzeba zmoeniac co 40 tys a kosztuje 150 zl plus filtr.paliwo lyka sobie jak ma ochote,raz wiecej raz mniej.
~Adam
Hatchback 2.8 V6 4Motion 204KM 150kW
Na szczęście większość części dzieli się z innymi golfami 4, które nie mają bydlaka VR6 pod maską, co sprawia, że jadąc na złom można wyrwać praktycznie każdą część za bezcen. A na dodatek na forach internetowych można znaleźć pełno silników oraz osprzętu.
~Golf IV V6 2.8 4motion mblipa@wp.pl
Hatchback 2.8 V6 4Motion 204KM 150kW
hmmmm napisze tak: potrafi spalic 20l/100km ale potrafi takze spalic 10 mi w trybie mieszanym oszczednym pali 10 na trasie zejde smiało do 9. Za frajde trzeba zapłacic ;] lekkie dodanie gazu jest odczuwalne w kieszeni.
~Magda
Hatchback 2.8 V6 4Motion 204KM 150kW
Wiadomo: benzyna i 2,8 silnik.. jest ok. Coś za coś.
~Edek
Hatchback 2.8 V6 4Motion 204KM 150kW
Jak wiesz za co płacisz, to warto.
~Jasiu
Wiadomo. Ponad 200km musi cos pic