Lista ocen Volkswagen Golf IV Hatchback 2.8 V6 4Motion 204KM 150kW 1999-2003 (6) - Bezawaryjność (poważne usterki)

Na liście zabraknie 3 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~DD
Hatchback 2.8 V6 4Motion 204KM 150kW
Niestety samochód nie toleruje niewłaściwej obsługi. z uwagi na duży silnik i napęd na cztery koła wymiana sprzęgła to duże wyzwanie. Wymienione usterki wynikły po niewłaściwej wymianie sprzęgła. skończsyło się na uszkodzeniu łopatek wentylatora, pompki hydraulicznego sprzęgła, łap i całego zawieszenia silnika, uszkodzony wydech przy kolektorze wydechowym, uszkodzony kołnierz od wału napędowego. Chciałem zaoszczędzić na robociżnie i zamiast...
~Adam
Hatchback 2.8 V6 4Motion 204KM 150kW
Jak dbasz, tak masz. Na szczęście te silniki są niezwykle wytrzymałe. Może nie jak legendarne 1.9 TDi, bo trzeba jednak dla VR6 poświęcić więcej uwagi, natomiast w 100% jestem w stanie stwierdzić, że te motory są jak najbardziej udane. Trzeba obserwować tylko czasami łańcuch czy nie klepie, czy cewki świetnie rytmicznie pracują. Tak to tylko wymieniać olej premium co 8-10 tysięcy km i można się cieszyć niepsującym się samochodem.
~VW - pierwszy i ostatni raz
Hatchback 2.8 V6 4Motion 204KM 150kW
jw. Usłyszeć - wjeżdżając na warsztat tylko na pomiar ciśnienia - z ust mechanika podnoszącego maskę - "o ku.wa ja pier..lę - fałka" :) - bezcenne :) za kapitalkę zapłacisz 7kPLN kartą Mastercard :)
~Golf IV V6 2.8 4motion mblipa@wp.pl
Hatchback 2.8 V6 4Motion 204KM 150kW
za krótko mam tego golfa aby cos pisac jak narazie do wymiany mam tarcze hamulcowe na przodzie
~Edek
Hatchback 2.8 V6 4Motion 204KM 150kW
Żadna tak się nie trafiła.
~Niespotykanie Spokojny Człowiek
Hatchback 2.8 V6 4Motion 204KM 150kW
Nie było żadnej. Auto bezawaryjne.
Volkswagen Golf IV Hatchback