Lista ocen Volkswagen Golf IV Hatchback 2.8 V6 4Motion 204KM 150kW 1999-2003 (8) - Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów

Na liście zabraknie 1 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Niespotykanie Spokojny Człowiek
Hatchback 2.8 V6 4Motion 204KM 150kW
W mojej ocenie przestrzeń jest dobrze wygospodarowana. Dla osób podróżujących z przodu pełen komfort niezależnie od wzrostu. Na tylnej kanapie wielkoludy już nie zasiądą, ale gdzieś trzeba było upchnąć elementy HALDEX'u (dla nieświadomych - mechanizm różnicowy dla optymalnego rozdzielenia momentu obrotowego pomiędzy przednią i tylną oś)
~Adam
Hatchback 2.8 V6 4Motion 204KM 150kW
VR6 jest autem, które ma dostarczać wrażeń głównie kierowcy. Nie jest to auto rodzinne, więc jeżeli pasażerowie siedzą z tyłu, to muszą być raczej małych rozmiarów (bez testów 2-metrowca) jak i niezbyt wymagający. Za to z przodu mógłbym porównać do Mercedesa W211 - pełna wygoda.
~DD
Hatchback 2.8 V6 4Motion 204KM 150kW
Z przodu ok. z tyłu nie najgorzej. Jest to jeden z największych kompaktów produkowanych w tamtych latach. Mam ok 180cm wzrostu i spokojnie się tam mieszczę i siedzę w miarę komfortowo. Osoby o wyższym wzroście mogą mieć troszkę ciasno. Żadko jednak siedzę z tyłu.
~VW - pierwszy i ostatni raz
Hatchback 2.8 V6 4Motion 204KM 150kW
ciasne to ścierwo - najwygodniej jeździ mi się busami i ciężarówkami - tam nie narzekam na komfort. Normalnie dałbym nie wiem co ale przeznaczenie jest inne i za silnik i skrzynię daję 5
~mblachu83@wp.pl
Hatchback 2.8 V6 4Motion 204KM 150kW
z przodu ok,z tylu nie ma szans zeby siedziec wygodnie,poniewaz golf v6 ma kanape wyzej niz standardowy,a to przez haldeksa ktory napedza tylna os.bagaznik rowniez ma kryzys.
~Magda
Hatchback 2.8 V6 4Motion 204KM 150kW
W swojej ocenie jako kobiety jest dobrze. Jednak, gdyby zabrać 4 chłopa to nie jestem pewna..
~Edek
Hatchback 2.8 V6 4Motion 204KM 150kW
Trochę ciasno dla pasażerów z tyłu.
~Golf IV V6 2.8 4motion mblipa@wp.pl
odpowiednio dla 4 osób