Lista ocen Volkswagen Golf IV Hatchback 2.8 V6 4Motion 204KM 150kW 1999-2003 (9) - Układ jezdny

~VW - pierwszy i ostatni raz
Hatchback 2.8 V6 4Motion 204KM 150kW
Jak na zwykły zawias to dobrze się prowadzi (mam sportowe sprężynki dzięki którym bardzo ładnie klei łuki - uwaga na miskę olejową - jest bardzo nisko a po obniżeniu zawiasu to juz tragedia - trzeba uważać bo zamienników nie ma , nowa w ASO ok 1500, auto na -30mm przyciera rurą wydechu na progach i załamaniach nawierzchni np. wjazdy do garaży)- wiadomo że na wielowachaczu będzie lepiej. Plus jest taki że eksploatacja nie jest kosztowna. Tył ze...
~DD
Hatchback 2.8 V6 4Motion 204KM 150kW
Troszkę za miękki jak na samochód o sportowych aspiracjach. jest to udany kompromis pomiędzy komfortem a sportem. Jednak nie męczy podczas dłuższych podruży. Układ kierowniczy mógłby być bardziej bezpośredni. Bardzo skuteczne hamulce. System haldex 4motion pomaga okiełznać moc. Działa błyskawicznie. potrafi w razie potrzeby przekazać 50% momentu na tył. Bardzo fajna sprawa
~Golf IV V6 2.8 4motion mblipa@wp.pl
Hatchback 2.8 V6 4Motion 204KM 150kW
Posiadam wersje 4 motion na zawieszeniu i układzie hamulcowym Golfa R32 jak narazie jescze z drogi nie wyleciałem. Nie wyczułem czy jest pod czy nad sterowny jak narazie wchodzi w zakrety i drze równo wszystkie 4 koła Mały przeswit problemy na naszych drogach!!!!!! dlatego ocena tylko 4
~Adam
Hatchback 2.8 V6 4Motion 204KM 150kW
Auto osobiście mam lekko obniżone, przez co trzyma się drogi dosłownie jak gokart, nie ma żadnego problemu w pokonywaniu zakrętów przy wysokich prędkościach czy w ogóle nie rusza autem przy wysokich prędkościach na autostradzie przy silnym wietrze.
~Niespotykanie Spokojny Człowiek
Hatchback 2.8 V6 4Motion 204KM 150kW
Jak ktoś liczy na amerykańskie łóżko na czterech kołach, to może się mocno zdziwić ;) Zawieszenie jest twarde, sportowe, o konstrukcji wielowahaczowej. Auto w zakrętach prowadzi się precyzyjnie bez nad/podsterowności.
~Magda
Hatchback 2.8 V6 4Motion 204KM 150kW
Trzyma się jezdni jak przyczajony tygrys. Sztywny, sportowy, ścigacz.
~mblachu83@wp.pl
Hatchback 2.8 V6 4Motion 204KM 150kW
uwiezcie ze o wiele lepiej niz w standardowym golfie,nie mowie teraz o 4 motion.
~Edek
Jeździ jak po torach.