Lista ocen Volkswagen Golf IV Hatchback 1.9 SDI 68KM 50kW 1997-2003 (23) - Całokształt

Na liście zabraknie 12 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~calibuster
Hatchback 1.9 SDI 68KM 50kW
Golfa kupiłem sprowadzanego z Holandii za bardzo atrakcyją cene jak na tamte czasy, bo 14tys zł z przebiegiem 193tys km Autem zrobiłem 190tys km. 90% miasto, a 10% trasa. Samochód albo do jazdy po mieście albo dla bardzo cierpliwych w trase. Temu silnikowi nic nie można zarzucić bo spalanie współmierne do osiągów. Żeby po mieście w centrum auto spaliło więcej jak 6,5l trzeba sie postarać naprawdę bardzo. Po trasie 100-120 km/h 3,5 - 4...
~Marek
Hatchback 1.9 SDI 68KM 50kW
Golf IV z silnikiem 1,9 SDI został zaprojektowany tak, aby maksymalnie zredukować koszty utrzymania z pozbawieniem całkowitej dynamiki. Wyprzedzanie to tylko dla kierowców co potrafią dobrze redukować biegi. Ciężko znaleźć zadbane auto, jest to prawie niemożliwe. Sam kupiłem auto z 3 ręki i dołożyłem do niego 1/3 ceny na rozmaite usterki, zacząwszy od hamulców bezpieczników, kończąc na termostacie i wszech obecnej rdzy. To wszystko ukazało się...
~Sharklet
Hatchback 1.9 SDI 68KM 50kW
Zdecydowanie jeden z najlepszych samochodów jakimi miałem okazję jeździć. Silnik nie do zabicia, przy prawidłowej obsłudze niczym nie zaskoczy. Bardzo pozytywnie zaskakuje też ogrzewanie w zimę oraz widoczność. Ceny części do przyjęcia, nawet w ASO. Jeśli kupi się zadbany egzemplarz i będzie się wymieniało uszkodzone elementy przy pierwszych oznakach, a nie dopiero jak auto stanie na drodze to auto na prawdę niczym nie jest w stanie...
~MateuszGie
Hatchback 1.9 SDI 68KM 50kW
Niezawodny dzięki silnikowi, resztą podzespołów nie najgorsza. Korozja niestety dosięga go coraz bardziej. Części tanie , dużo zamienników, naprawy proste. Niskie spalanie czy to w mieście czy na trasie. Środek przestronny i pojemny dla 4 osób. Bagażnik pojemny.
~Piotr31
Hatchback 1.9 SDI 68KM 50kW
Samochód kupiłem w 2005 roku za 22.000 był uderzony, do dziś nim jeżdżę przejechałem odkąd mam auto 120.000 tyś , obecnie ma 188.000 , chodzi jak żyleta. Z mechanicznych napraw które mnie spotkały to wymiana pompy wspomagania oraz maglownicy, koszt około 1000 zł - przez 5 lat.
~Łukasz-student
Hatchback 1.9 SDI 68KM 50kW
Volkswagen wypuścił SDI nie dla oszczędnych ale dla skner;D i to mu sie chyba udało. Niskie spalanie, wygoda zadowalająca, brak poważnych usterek i funkcjonalność, dobra ergonomia to co cechuje Golfa SDI. Jestem bardzo zadowolony bo właśnie takiego auta szukałem. Szczerze polecam
~panasonic14
Hatchback 1.9 SDI 68KM 50kW
przy 220 tys km silnik do remontu i sprzęgło do wymiany , mechanik powiedział że może ktoś przekręcił licznik , ale jeśli tego nie zrobił to to jego żywotność to mit , zamki strasznie się psują największy plus za zawieszenie nie do zajechania
~PaKo
Hatchback 1.9 SDI 68KM 50kW
Auto nie do zajechania, silnik bezobsługowy - rozrząd, olej i paliwo, 5/100km (mieszany). Takie auta się kupuje jak chce się spokojnie żyć i mieć czas dla siebie/bliskich zamiast spędzać miliony godzin w warsztacie. Polecam
~Kuba
Hatchback 1.9 SDI 68KM 50kW
Jestem bardzo zadowolony z samochodu i prawdopodobnie gdyby były one jeszcze produkowane z tym silnikiem to zdecydowałbym się na zakup nowego. Oszczędny silnik, prosta konstrukcja, wiele napraw można przeprowadzić samemu.
Dziennik kosztów dla Volkswagen Golf IV Hatchback 1.9 SDI 68KM 50kW
5,4
~bmn
Hatchback 1.9 SDI 68KM 50kW
Volkswagen ma silniki nie do zajechania.1.9 SDI to bardzo oszczedny silnik jak na tamte lata.Oczywiście za kilka lat będzie wymagał remontu jak każdy samochód. Jak narazie bezawaryjny!!!
Volkswagen Golf IV Hatchback