Lista ocen Volkswagen Golf IV Hatchback 1.9 TDI 115KM 85kW 1998-2000 (18) - Bezawaryjność (poważne usterki)

Na liście zabraknie 29 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~BART
Hatchback 1.9 TDI 115KM 85kW
Parę problemików miałem ale nie mogę nic złego napisać bo ZAWSZE DOJECHAŁ DO CELU i jeździł by dalej ale jak coś denerwuje to się naprawia. Ale poważnych usterek nie było , chyba , że ktoś już naprawdę szuka to np. lekkie drgania silnika na wolnych obrotach - spowodowane większym zużyciem jednego z pompo-wtryskiwaczy który nie mieści się w normie ale to nie problem , nie wymieniam bo na nic narzazie nie ma wpływu. jak coś to na złomie około...
~kucyyk
Hatchback 1.9 TDI 115KM 85kW
poważnych ogólnie usterek nie ma jesli zatankujesz złą rope to możesz sobie jedynie pompowtryskiwacze popsuć albo gasisz go szybko z długiej trasy to możesz turbo popsuć ale to jest diesel jak diesel jak się umie o niego dbać to mozna nim jeździć całe życie
~cziczi21
Hatchback 1.9 TDI 115KM 85kW
powazniejsza usterka jaka mialem to problem z czujnikiem polozenia walu zaden mechanik nie umial naprawic bo dokonca nie wiedzieli co mu jest okazalo sie ze zasniedziala wtyczka od tego czujnika i czasem stykala a czasem nie
~kszeliga@gmail.com
Hatchback 1.9 TDI 115KM 85kW
poszła mi sprężarka klimatyzacji. Wymieniłem na używaną z rozbitego samochodu. Hula. O turbinę dbam i trzymam się zasad TDI. Więc NIC się nie psuje. Wymiana oleju co 10 tys.
~Kuba, Osieczna
Hatchback 1.9 TDI 115KM 85kW
Bo nigdy mnie nie zawiódł, zawsze wszędzie mogłem nim dojechać - no może do lasu nim nie wjechałem - za niski prześwit :D
~adi1100
Hatchback 1.9 TDI 115KM 85kW
Koło Dwumasowe ,droga inwestycja,Przekładnia kierownicza wyciek koszty,śmierdzi z klimatyzacji ,
~BzYKU
Hatchback 1.9 TDI 115KM 85kW
nic powaznego sie nie wydazylo... po za wymiana turbiny na ktora przyszedl juz czas :)
~Bartek
po 2 miesiącach postoju problem z zaworem podciśnienia od turbiny
~_Funky_Fresh_
Jedyna poważna i nagła - padła turbosprężarka - koszt wymiany 7000
~Mosfet
Hatchback 1.9 TDI 115KM 85kW
Poważnych usterek nie stwierdzono. Tylko eksploatacja.
Volkswagen Golf IV Hatchback