Lista ocen Volkswagen Golf IV Hatchback 1.9 TDI 115KM 85kW 1998-2000 (23) - Skrzynia biegów

Na liście zabraknie 24 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Mosfet
Hatchback 1.9 TDI 115KM 85kW
Mam 6-ścio biegową skrzynię. W mieście się trzeba trochę tymi biegami namachać. Jednak w trasie wrzuca się szóstkę i w zasadzie nie ma potrzeby dotykania drążka. Skrzynia ma krótki skok, biegi wchodzą precyzyjnie, a przełożenia są dobrane idealnie. Na mrozie gdy samochód jest jeszcze zimny to bywa problem z wrzuceniem jedynki i wstecznego, ale wystarczy parę razy nacisnąć sprzęgło i biegi wchodzą idealnie, więc wydaje mi się, że to jakiś...
~Kuba, Osieczna
Hatchback 1.9 TDI 115KM 85kW
Rewelacja! Mam skrzynie 6 i to jest na prawdę świetna sprawa! Na 6 biegu przy 140km/h komputer pokładowy pokazuje mi spalanie na poziomie 5 litrów czy to nie jest świetne? :D Ahh jeden minusik. Bieg 1 jest ciutke za krótki, ale widocznie tak musiało być według konstruktorów :]
~BART
Hatchback 1.9 TDI 115KM 85kW
dość dobra , jedynie na zimnym silniku przy mrozie jak samochód na dworze stoi to troszkę ciężko biegi wchodzą ale już po przejechaniu ok 1 km problemu nie ma.
~BzYKU
Hatchback 1.9 TDI 115KM 85kW
skrzynia slicznie poracowala... zarowno paczatkowe biegi uzywane w miescie jak i te wyzsze uzywane w trasie... ladnie wsyztsko skakiwalo tam gdzie mialo wskoczyc...
~kszeliga@gmail.com
Hatchback 1.9 TDI 115KM 85kW
Biegi wchodzą leciutko, nawet teraz przy dużych mrozach. Na trasie wrzucasz 6 bieg i jest cichutko jak na diesla, oszczędnie i szybko. Skrzynia DRW
~bartek
Hatchback 1.9 TDI 115KM 85kW
wszytko pracuje ladnie cicho bez zgrzytow czasami tylko mozna pomylic jedynke z wstecznym i odwrotnie ale jest naprawde tak jak byc powinno
~skoczek82
Hatchback 1.9 TDI 115KM 85kW
6 biegów bardzo dobra - żadnych problemów ( wymieniłem tylko olej profilaktycznie przy przebiegu 180 tys )
~kucyyk
Hatchback 1.9 TDI 115KM 85kW
fajnie że jest 6 bieg to pomaga w trasie ale 1 na 2 lub 2 na 3 biegi się nie za fajnie wchodzą
~Adamus20
Hatchback 1.9 TDI 115KM 85kW
Jak jest zimno to jest na początku trochę oporna ale to chyba normalne, poza tym może być
Dziennik kosztów dla Volkswagen Golf IV Hatchback 1.9 TDI 115KM 85kW
5,8
~Daro
Hatchback 1.9 TDI 115KM 85kW
U mnie chodzila dosc ciezko na zimnym silniku. Po wymianie oleju w skrzyni biegow, wszystko smiga :)
Volkswagen Golf IV Hatchback