Lista ocen Volkswagen Golf IV Hatchback 1.9 TDI 115KM 85kW 1998-2000 (23) - Układ jezdny

Na liście zabraknie 24 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~BzYKU
Hatchback 1.9 TDI 115KM 85kW
trwałe, proste kontrukcyjnie zawieszenie... p[rosty McPerson z przodu gdzie mamy tylko wachacz, sworzen itp. itd. tyl prosta belka.. nawet jezel cos sie stanie z zawieszeniem to koszt naprawy jest smiesznie maly w porownaniu z innymi autami... jezdzilem na obnizowanym aucie i jeszcze na 18 calowych felgach o profilu 40 i naprawde po przejechaniu 30tys. km mialem do wymiany tylko gumy stabilizaroa w przednim zawieszeniu (koszt 15zl za szt.)
~Mosfet
Hatchback 1.9 TDI 115KM 85kW
Zawieszenie jest twarde. Układ kierowniczy ma całkiem niezłą progresję wspomagania. Całość może nie prowadzi się tak dobrze jak Ford Focus, ale nie ma się czego wstydzić. Moim zdaniem na 5. Jeździ się bardzo przyjemnie bez przechylania się budy na boki. W zakrętach auto jest przewidywalne i robi to czego chce kierowca.
~kszeliga@gmail.com
Hatchback 1.9 TDI 115KM 85kW
Jeździłem Focusem więc wiem co to jest bardzo dobry układ jezdny. Tu jest przeciętnie. Autem ciut buja (wolę trochę twardsze), w zakrętach przy większych prędkościach czuje się niepewnie. na letnich kołach 17\" 225 jest lepiej, ale i tak dużo mu brakuje do doskonałości. Aczkolwiek panowie koło 40 nie będą narzekać
~BART
Hatchback 1.9 TDI 115KM 85kW
jest to jeden z lepszych a sugeruje się tym , iż jeździłem fiatem ducato, peugeotem partnerem , roverem 620 i kilkoma innymi samochodami i żaden nie miał tak dobrego skrętu i to jest głównym kryterium tak wysokiej mojej oceny.
~bartek
Hatchback 1.9 TDI 115KM 85kW
auto po delikatnej kolizji po wymoanie maski reflektora zderzaka nadal jezdzi zostawia dwa slady nie sciaga nie puka bez luzow wspomaganie mogloby byc mocbniejsze tym bardziej ze mam opony 205
~cihy wlkp
Hatchback 1.9 TDI 115KM 85kW
ciekł mi płyn z maglownicy częsta usterka w audi, vw skoda. koszt używka 600zł + robocizan a i tylne łożyska kół.. i auto sztywne jak to VW zaden komfort z jazdy!
~skoczek82
Hatchback 1.9 TDI 115KM 85kW
ESP jest rewelacyjne i nie raz uratowało mi skórę szczególnie podczas szybkiej jazdy po autostradzie w zimie ;P
~kucyyk
Hatchback 1.9 TDI 115KM 85kW
prowadzenie jak na tak krótki samochód jest dosyć przyjemne. Zakręty można troszkę ścinać :D
~Bartek
Hatchback 1.9 TDI 115KM 85kW
Twarde niemieckie zawieszenie, ładnie się trzyma, nosi przy koleinach (jak w każdym ;) )
~cziczi21
Hatchback 1.9 TDI 115KM 85kW
przy szerokich oponach i twardym zawieszeniu zaden zakret nie jest srtaszny
Volkswagen Golf IV Hatchback