Lista ocen Volkswagen Golf IV Hatchback 1.9 TDI 115KM 85kW 1998-2000 (19) - Wentylacja i ogrzewanie

Na liście zabraknie 28 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~kszeliga@gmail.com
Hatchback 1.9 TDI 115KM 85kW
Climatronic działa super, ale to diesel, więc w zimie zanim zacznie grzać to musi trochę potrwać. Takie uroki. Dodatkowo spotkała mnie typowa usterka samochodów ze stajni VAG w tych rocznikach, uskodzenie płetwy sterującej obiegiem wewnętrznym i zewnętrznym. Najlepiej ustawić płetwę na obieg zewnętrzny i wyłączyć wtyczkę sterowania. Bo po paru tysiącach i tak się znów zepsuje.
~Mosfet
Hatchback 1.9 TDI 115KM 85kW
Po dwóch kilometrach jest już ciepło w samochodzie. O ile się pamięta o wymianie filtru kabinowego - w naszym klimacie wymieniam go przed każdą zimną to nie ma wtedy praktycznie problemu z zaparowanymi szybami. W lato klima daje radę bardzo dobrze. Jakby się człowiek uparł to można w środku lata się przeziębienia dorobić.
~bartek
Hatchback 1.9 TDI 115KM 85kW
szybko chlodzi troszke dlugo nagrzewa climatronic swietna rzecz tylko irytuje ze przy deszczowej pogodzie na econie paruja szyby oczywiscie nadmuch na szyby wlaczony mozna wrzucic auto ale w takich warunkach gdy nie jest cieplo na dworzu po co ma wiac klima....
~kucyyk
Hatchback 1.9 TDI 115KM 85kW
Golf w zimę grzeje lepiej niż w piecu po 2-3 km jest już przyjemnie. Ja posiadam akurat climatronika to jest wygoda biorę sobie na 20 C i sie jedzie w lato dzięki Klimie jest dobrze nawet bez niej można się obejść
~BART
Hatchback 1.9 TDI 115KM 85kW
w moim mniemaniu bardzo dobrze, klima w lato szybko chłodzi- pod warunkiem ,że się o nią dba . W zimę po około 1,5 km przy mroziku ok. 6 stopni już zaczyna grzać letnim powietrzem, jak już złapie temperaturę to naprawdę SUPER !!!
~Kuba, Osieczna
Hatchback 1.9 TDI 115KM 85kW
Doskonale! Latem dosyć szybko klimka wychładza kabinę a zimą ogrzewa równie dobrze, szczególnie, że mój egzemplarz posiada ogrzewane siedzenia to w ogóle bajka, polecam każdemu kto tego zimą nie czuje :)
~skoczek82
Hatchback 1.9 TDI 115KM 85kW
klimatronik - doskonały wynalazek, ustawiasz ile ma być stopni i tyle nic więcej nie musisz już robić
~Daro
Hatchback 1.9 TDI 115KM 85kW
Bez problemow, chociaz klimatronic dziwnie ustawia temperature... ale byc moze to moje subiektywne odczucie
~BzYKU
Hatchback 1.9 TDI 115KM 85kW
posiadam audi allroad wiec jezeli chodzi o porowanie ogrzewania i wentylacji to golf zostaje w tyle...
~jurisdicus@box43.pl
Hatchback 1.9 TDI 115KM 85kW
długo się rozgrzewa - zwłaszcza przy dużych mrozach (nie zawsze można zostawic auto w garażu)
Volkswagen Golf IV Hatchback