Lista ocen Volkswagen Golf IV Hatchback 1.9 TDI 130KM 96kW 2001-2003 (21) - Wentylacja i ogrzewanie

Na liście zabraknie 32 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~oskaju1988@op.pl
Hatchback 1.9 TDI 130KM 96kW
Nie miałem jeszcze okazji sprawdzić jego możliwości w naszej srogiej zimie ale Climatronic działa bez zarzutu! Wentylacja, np. po wpadnięciu w spaliny starego tira (:D) szybko radzi sobie z nieprzyjemnymi spalinami.. natomiast przy skwarze +35*C bez problemu schładza wnętrze do 18*C! OCENA : Doskonale (jak na razie)
~oskaju1988@op.pl
Hatchback 1.9 TDI 130KM 96kW
Climatronic sprawnie spelnia swoje zadanie, wiadomo, ze chcialoby sie natychmiast poczuc ciepelko lub chlodzik wewnatrz auta zaleznie od pory roku ale TDi dosyc dlugo sie nagrzewa. Nie mozna miec wszystkiego, ja to akceptuje i nie narzekam, ale obiektywna ocena to 4.
~Adam W.
Hatchback 1.9 TDI 130KM 96kW
Jedna z głównych wad tego samochodu. Bardzo długo się nagrzewa. Do pracy jadę 5 km przez miasto i zdarza się, że w chłodniejsze dni nie nagrzewa się wystarczająco. Kwestia silnika.
~big_boy
Hatchback 1.9 TDI 130KM 96kW
cieplo, zimno, jak kto chce, przy 0 stopni auto potzreba ok. 5-10km zeby w srodku bylo przyjemnie cieplo (np.25stopni)
~ms99
Hatchback 1.9 TDI 130KM 96kW
nie wiem jak jest z normalnym nawiewem, ale co do KLIMY jest super - wyraźna poprawa w stosunku do 4 z wcześniejszych lat
~Sterydziaż
Hatchback 1.9 TDI 130KM 96kW
W swojej wersji posiadam Climatronic wiec dużo o tradycyjnym ogrzewaniu nie mogę powiedzieć.
~Faja
Hatchback 1.9 TDI 130KM 96kW
Nie ma do czego się przyczepić. Klima najlepsza jakiej używałem
~Krzysztof
Hatchback 1.9 TDI 130KM 96kW
W zimie to troche trzeba czekać aż w aucie zrobi się ciepło no niestety
~przemek
Hatchback 1.9 TDI 130KM 96kW
Generalnie w porządku, fotele trochę wąskie ale to nie BMW 7 :)
~Adi
Hatchback 1.9 TDI 130KM 96kW
bardzo szyybko sie nagrzewa klimatyzacja również super klimatronik
Volkswagen Golf IV Hatchback