Lista ocen Volkswagen Golf IV Kombi 1.9 TDI 110KM 81kW 1999-2006 (11) - Stosunek jakość/cena

Na liście zabraknie 21 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Wilk132@op.pl
Kombi 1.9 TDI 110KM 81kW
Myślę że golfy nie bez powodu trzymają wysokie ceny . Jedynym warunkiem jest znalezienie zadbanego egzemplaża bez większych przejść (niebitego to raczej nie da rady ale oby nie był mocno bity). Z drugiej strony może warto poszukać młodszego , bardziej zadbanego egzemplaża focusa. Niektórzy walą cenę z kosmosu na allegro można znaleźć czwórki po 18 tys . czy nie lepiej wziąć 30 tys kredytu i kupić nowiutką octavię dwójkę (trochę odchudzona...
~Robert Michalski
Kombi 1.9 TDI 110KM 81kW
Wersja z klimą, welurem ,ABS, elektryką, automatyczną skrzynią i 4 poduchami w marcu 2006 r. kosztowala mnie 21tys. teraz mam nadzieje ,że wziąbym ok. 15 po 3 latach. Naprawdę auto warte swojej ceny. Gdybym wtedy kupil focusa jużbym musial z nim uciekać,a tym pojeżdżę jeszczę ze dwa lata. W sumie do zmiany auta skloni mnie tylko kwestia bezpieczeństwa, bardzo mi na tym zależy mimo że ten ma 4 gwiazdki w euroncap to ja wolę 5 gwiazdek. gdyby...
~Olek S.
Kombi 1.9 TDI 110KM 81kW
Auto kosztowało sporo a było prawie gołe - seryjnie dwie poduchy i abs oraz wspomaganie - to wszystko. Dopłaciłem do szyberdachu i alarmu i wyszło ok 60 tyś. To troche duzo, zwłaszcza, że auto nie jest specjalnie bezawaryjne albo też komfortowe. Na wartości też traci normalnie ale powinno się je łatwiej sprzedać. Serwis relatywnie drogi, częsci też nie najtańsze - (drogie przepływomierze) ale wszystko ratuje niskie spalanie.
~GOLF TDI
Kombi 1.9 TDI 110KM 81kW
Przereklamowany, przeciętny samochód za duże pieniądze. Niestety epoka volkswagenów nie do zdarcia zakończyła się na wersji Golf II 1,6D (358 000 km bez żadnych poważnych usterek).
~Bil Cllinton
Kombi 1.9 TDI 110KM 81kW
Mam go od nowości,kupiłem w salonie. Wtedy był droższy od konkurencyjnych marek. Po ponad 10 latach "współpracy" rozumiem dlaczego.
~Yarcio
Kombi 1.9 TDI 110KM 81kW
Dobre egzemplarze i bezwypadkowe są w cenie. W polsce bardzo ciężko znaleść Golfa z silnikiem TDI i dobrze wypasarzonego.
~iedd
Kombi 1.9 TDI 110KM 81kW
Samochód nie za drogi i nie za tani. Jednak warto zainwestować w jakość VW.
~mikolajdach@yahoo.pl
Kombi 1.9 TDI 110KM 81kW
Jednak VW trzyma cenę, co jest nie do końca oczywiste, ale no cóż taka natura.
~olaf
Kombi 1.9 TDI 110KM 81kW
No diesel´ki swoje kosztują, ale i trzymają cenę, hihihi!
~kris
Kombi 1.9 TDI 110KM 81kW
cena zakupu do jakości samochodu jest dobra. Części są zbyt drogie
Volkswagen Golf IV Kombi