Lista ocen Volkswagen Golf IV (315)

~członkini VW Team:)
Hatchback 1.4 16V 75KM 55kW
elastyczny bardzo, przy wyprzedzaniu czterech ciezarowek na trójeczce 140km/h nawet nie zacharczal, nic nie "wali" nie stuka...niemal idealnie (Silnik)
~jo
Hatchback 1.4 16V 75KM 55kW
bardzo kulturalny i cichy. Elastycznośc jak na 1.4 dobra ( 128Nm przy 3300obr/min), ale ogolnie to przecietna (jezdze tez dieslami...) (Silnik)
~Grzegorz
Kombi 1.4 16V 75KM 55kW
Jeżdżę tym samochodem od roku (30000 km) kożystam też z samochodów znajomych (Cordoba,Clio Megan- podobna cena) i pomimo wszystkich drodnych niedociągnięć Golfa po przejażdżce w/w autami wsiadając do Golfa dopiero się docenia to co się ma.
~Patryk
Hatchback 1.4 16V 75KM 55kW
Ogólnie auto oceniam na "dobrze". Oczywiście jak na golfa 4 z 98 roku. Bo nie mogę zrozumieć ocen typu "auto strasznie zamulone, dusi się" czy " nie da się nim jechać". Skoro ktoś kupuje golfa z silnikiem 1.4 75KM to chyba liczy się z tym że on ma naprawde 75KM i nie będzie demonem ulicy!
~danielo
Hatchback 1.4 16V 75KM 55kW
samochód prawie doskonały...mogłby byc wiekszy z tylu ale i tak jezdża nim 2 osoby no i ta wentylacja...IRYTUJACA...ale kazdy ma jakies wady...jakby kazdy samochod mila takie wady swiat motoryzacji bylby rajem ...chyba najlepszy w swojej klasie...o niebo lepszy od focusa...astry...o wszelkich badziewiastych francuzach niewspominajac...nastepny moj samochod...GOLF V 2.0 TDI :D
~antonbp
Hatchback 1.4 16V 75KM 55kW
Myślę, że w półce cenowej w jakiej znajdują się Golfy IV ciężko byłoby znaleźć egzemplarz w lepszym stanie. Oczywiście są jakieś drobne skrzypy itd, ale w 17- letnim aucie jest to do zaakceptowania.
~radeck
Hatchback 1.4 16V 75KM 55kW
Jak na silnik 1,4 i wielkość auta, naprawdę nie przysparza powodów do rozczarowań. Fakt nie jest to typ autostradowego ścigacza, ale tym kosztem pojawiają się wielkie oszczędności na paliwie. (Silnik)
~michał
Hatchback 1.4 16V 75KM 55kW
Jak kazdy Volkswagen jest solidnie dopracowany .Nawet w najmniejszych szczegolach
~Joanna
Hatchback 1.4 16V 75KM 55kW
Mam to auto 4 miesiące i nie miałam żadnej awarii, poprzednia właścicielka także nie narzekała na kosztowne naprawy, samochód tani w utrzymaniu, ze względu na mały silnik niska cena ubezpieczenia. (Silnik)
~Radosny
Hatchback 1.4 16V 75KM 55kW
Auto bardzo pozytywnie mnie zaskoczylo. Dotychczas preferowalem glownie japonce. Jak na swoja klase dobre wykonczenie i wiele ciekawych rozwiazan tech. W sumie jak na malolitrazowke to daje sporo przyjemnosci z jazdy.