Lista ocen Volkswagen Golf IV (315)

~Dara
Hatchback 1.4 16V 75KM 55kW
Kupiłem auto na chodzie lecz z typową usterką tego samochodu tzn brał olej.Jak się rozgrzał z tyłu była tzw chmura.Jednak prosta konstrukcja i niskie ceny sprawiły że dwa dni w garażu i silniczek igła.Był chyba przegrzany bo nie miał pierścionków olejowych.Wymieniłem wszystkie i zobacze jek długo pojeździ. (Silnik)
4,1
~Mar
Kombi 1.4 16V 75KM 55kW
Jest średnia, jeżdziłem ostatnio Nissanem Sunny, miał o niebo lepszą skrzynie (Skrzynia biegów)
~Łukasz 2000
Hatchback 1.4 16V 75KM 55kW
Jestem bardzo zadowolony. Pamiętajcie o rozrządzie, filtrach itp.
~mike
Hatchback 1.4 16V 75KM 55kW
Piękne autko, ale niestety przechwalona niezawodność
~seba_1987
Hatchback 1.4 16V 75KM 55kW
przy odpaleniu silnik pracuje jak silnik TDI, lecz po rozgrzaniu w czasie postoju silnika nie słychac. jest on moze troche slaby ale za to ekonomiczny, co w dzisiejszych czasach jest zaleta (Silnik)
~Jarooo
Hatchback 1.4 16V 75KM 55kW
Ja jestem bardzo zadowolony. Każda jazda golfem to frajda.
2,8
~Davilo
Hatchback 1.4 16V 75KM 55kW
Najgorszy silnik z jakim miałem do czynienia, silnik AKQ w moim przypadku to jedna wielka niedoróbka. Należy się wystrzegać jak ognia. Bardzo nieudana i awaryjna jednostka. Bardzo szybko padają wały korbowe silnika oraz wałki rozrządu. Wałki rozrządu są bardzo słabo dostępne używane, nowe? Tylko oryginalne 3,500zł za dwie sztuki :/ (Silnik)
~Piotr
Hatchback 1.4 16V 75KM 55kW
użytkuję kolejnego trzeciego Golfa, jestem nadal zadowolony z ich eksploatacji
~Sierzchuła Sławomir
Hatchback 1.4 16V 75KM 55kW
bardzo dobrze trzyma sie drogi, rewelacyjne hamulce (Układ jezdny)
Dziennik kosztów dla Volkswagen Golf IV
6,1
8,8
9,7
~GAPSOOON
Hatchback 1.4 16V 75KM 55kW
Zarąbista jest, nie raz oznaczenie biegów mi wypada super po prostu xD (Skrzynia biegów)