Lista ocen Volkswagen Golf IV (579) - Bezawaryjność (poważne usterki)

Na liście zabraknie 871 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Kamil2525
Hatchback 1.9 TDI 90KM 66kW
Hm cztery lata użytkowałem Golfika i muszę powiedzieć że zawszę do domu dojechałem nigdy nie maiłem żadnej poważnej awarii, no może raz w zimie jak było -25 to padł mi akumulator.
~Niki
Hatchback 1.9 TDI 100KM 74kW
Brak poważniejszych usterek. Wymiana rozrządu,tarcz,klocków,czy innych podzespołów które się w naturalny sposób zużywają,to jest wynik eksploatacji auta a nie usterki.
~pabblo140
Hatchback 1.9 TDI 110KM 81kW
Turbina regenerowana. Świece żarowe wymienione. Komplet klocków i tarcz wymieniony. Amorki z tyłu wymienione. Zasługa poprzedniego właściciela. Auto było zaniedbane.
~egzekta
Hatchback 1.9 TDI 90KM 66kW
Przez 3 lata - wymiana amortyzatorów, tulejek, tarcz i klocków - w sumie normalka po 50tyś. km na polskich \"kartofliskach\" tylko przez pomyłkę nazywanych drogami.
~daaarek
Hatchback 1.4 16V 75KM 55kW
Poważne usterki u mnie to:awaria tylnich hamulców,wyciek oleju po zamarznięciu odmy,regeneracja sprężarki silnika,uszczelnienie silnika,pojawiająca się rdza na nadwoziu.
~Tomasz
Hatchback 1.9 TDI 90KM 66kW
serwo miałem do wymiany, meeeeega rzadka usterka, moj mechanik nie mogł uwiezyc ze to sie zepsuło. turbo sie zacieło, a dokladniej kierownice, trzeba bylo czyscic.
~cichy86r
Hatchback 1.6 100KM 74kW
Napinacz paska rozrządu prawie się rozsypał po zaledwie kilku tys. km, tuleje w zawieszeniu, sonda lambda, czesto pojawiają się błędy w komputerze sterujcym pracą silnika.
~PanSympatyczny
Hatchback 1.6 16V 105KM 77kW
Tu się nie wypowiadam, bo mój samochód ma specyficzną historię - poprzedni właściciel musiał go szczerze nienawidzić i montował mu wszędzie zawsze najgorsze gówno.
~Skowron
Hatchback 1.4 16V 75KM 55kW
Jedyną z poważniejszych usterek to częsciowe popsucie sie zaworu EGR, które kosztowało mnie tylko 100 zł :) Jeżdżę już ponad 1,5 roku i jak narazie awari brak :) (odpukać)
~BLADY-007
Hatchback 1.9 TDI 110KM 81kW
Poważnych usterek żadnych nie odnotowałem. Koszt rozrządu z wymianą ok 800 zł., miska olejowa z wymianą ok 200 zł. Czeka mnie teraz wymiana sprzegła koszt z wymianą ok 1000-1200 zł.