Lista ocen Volkswagen Golf IV (197)

~Euro
Hatchback 1.6 100KM 74kW
SUPER Polecam samochodzik, bardzo duży bagażnik dużo miejsca wśrodku. Materiały to istne mistrzostwa świata nowe Toyoty nie moga dorównać Golfowi z 99 roku :) Mimo swojego wieku autko się bardzo ładnie prezentuje.
2,4
~Zawiedziony niemiecka niezawodnaścia
Hatchback 1.6 100KM 74kW
Hmm zaczne od tego, że kazdy chwali gofla ze bezawaryjny fajny itp. Ale do rzeczy jest to auta ktore trzeba prownac z innymi autami a nie zachwyca sie jakie fany GOLFIK NIE NIE FAJNY. Kupiłem to auto ze względu na namowe znajomych wczesniej jeżdziłem mazda o podobnej wartości z silnikiem 1.5 ktora ponoć piła olej w porownaniu do golfa silnik niebo a ziemia golfem jadac na chorwacje trzeba zaopatrzyć sie w wiadro oleju silnikowego o spalaniu...
3,7
~Radek
Hatchback 1.6 100KM 74kW
Silnik podobno prosty i dobry do gazu, ale to nie tak kolorowo. Niedomaga jak na masę golfa, pali dużo bo 10-12l gazu w cyklu mieszanym, a w korkach nie stoję, tylko jeżdzę dynamicznie. Obroty lubią falować, do sprzęgła trzeba się przyzwyczaić i niestety jeżdząc na gazie żłopie olej i wg. mechaników te motory tak mają, więc ekonomiczności to żadnej, tylko w porównaniu do 1.4 wypada dobrze. (Silnik)
~TriBaLL
Hatchback 1.6 100KM 74kW
Mało które auto wytrzyma tyle i zaoferuje tyle co Golf II, zwłaszcza przy tej cenie. Nie ma co się bać przebiegu, jak buda jest "zdrowa" to silnik raczej nie zawiedzie - a nawet gdyby, kupno nowego silnika będzie kosztowało tyle co ubezpieczenie.
~dr Feelgood
Hatchback 1.6 100KM 74kW
Gra muzyka! Nawet jeśli coś się zepsuje, to nie jest trudno to naprawić, na golfach znają sie prawie wszyscy. Części w bród (i co że używane lub ze szrotów?), pali niewiele, ale i tak chyba go zagazuję. Nieduży kuferek, który chyba i tak stracę, wstawiając zbiornikna gaz.
~Jakub z Gdyni
Hatchback 1.6 100KM 74kW
moge powiedzieć że jest tańszy niż życie a mogę nim wiele spraw załatwić troszkę poszpanowaqć i porywalizować czyli trzy w jednym !!!!!!!!!!!!!
3,8
~Kamillo KOSTA
Hatchback 1.6 100KM 74kW
To mój 1 własny samochód i jestem bardzo zadowolony! VW to jest jednak marka. Oczywiście ideałów nie ma i nie bedzie, ale dla mnie golfik 4 to prawie ideał. Silnik 1.6 SR to jednostka która bardzo sprawnie radzi sobie na drodze. Podoba mi sie ten sportowy ryk silnika:D. Inni użytkownicy dróg niejednokrotnie sa zmuszeni do zjechania na prawy pas ponieważ golfica przoduje na drodze :). (Silnik)
~Jarek
Hatchback 1.6 100KM 74kW
Autko mi sie podoba.Nikt i nic nie jest idealne a to cudo mi w zupelnosci wystarcza;)Jest niesamowicie praktyczny, miejsca wystarczajaco dla malej rodzinki. Co prawda kupione i uzytkowane w Anglii, przez co jedynym dziwactwem to kierownica po prawej stronie;)Da sie przyzwyczaic.
~pafkub
Kombi 1.6 100KM 74kW
Dobre niezawodne auto. Zwłaszcza do miasta. Na trasie brakuje jednak mocy.
2,2
~BES
Hatchback 1.6 100KM 74kW
Pali jak smok, notoryczne problemy z przepustnicą i falowaniem obrotów. Problemy z układem chłodzenia silnika. (Silnik)