Lista ocen Volkswagen Golf V (469)

~przemekb
Hatchback 1.4 i 16V 75KM 55kW
dobrze wykonany samochód, ergonomiczny, wygodny. W tym wyposażeniu (bez klimatyzacji, silnik 75 kM) bardzo nieekonomiczny, zbyt krótko zestopniowana skrzynia biegów łącznie z piatką
~q_vw@gazeta.pl
Hatchback 1.4 FSI 90KM 66kW
Jak pisałem, gdyby nie mały bagażnik plus dość duży hałas to byłby ideałem.
~optymistyczny
Hatchback 1.9 TDI 105KM 77kW
Jak to golf... szału nie ma ale nie ma się również do czego doczepić. Spełnia swoje zadanie jako pojazd służący do przejechania z miejsca A do miejsca B.
3,2
~kazik
Hatchback 1.9 TDI 105KM 77kW
auto beznadziejne cholernie głośne strasznie sztywne wnętrze ochydne plastik tandetny karoseria podatna na wgniecenia.szlak mnie trafia jak ktoś tu pisze jakie to super auto każdy swoje g.... chwali.Ja sprzedałem swojego golf v i kupiłem PEUGEOT 307 1.6 HDI ,auta są tańsze bardzo wygodne silniczek zrywniejszy bardzo cicho pracuje bo ma comonrail nie tak jak golf v nie posiada tez koła dwu masowego , Jeśli chciałeś kupić golf v to się zastanów...
~Krzysiek
Hatchback 2.0 GTI 200KM 147kW
200KM pod maską do czegoś zobowiązują. Mogłoby jednak dawać troche więcej frajdy i mocy na drodze. (Silnik)
4,1
~khizer@poczta.onet.pl
Hatchback 1.6 i 102KM 75kW
Ogólnie autko super wykonane, ergonomia w środku na wysokim poziomie. Wysokiej jakości materiały, jest wygodnie i cicho. Jedyne zastrzeżenia to silnik - jak dla mnie za słaby mimo że nie mogę tego zrozumieć dlaczego.
~WS Golf V variant
Kombi 1.9 TDI 105KM 77kW
Świetne auto, szczególnie w mojej wersji wyposażenia, comfortline. Mam drugi samochód Focus MKII i cały czas je porównuje. Oba są w dobrych wersjach wyposażenia i jednak VW wygrywa. Sprzęt nagłaśniający, materiały, spasowanie itp. Samochód dosyć drogi w tej wersji ale nie żałuję wydanych pieniędzy.
~martin
Hatchback 2.0 TDI 140KM 103kW
Auto jest ok, ale nie ma się czym zachwycać przy tej cenie. Gdyby był 20% tańszy możnaby powiedzieć, że jest super.
2,9
~Don Pablo
Hatchback 2.0 TDI 140KM 103kW
Generaline auto robi bardzo dobre wrażenie - niestety tylko pierwsze. Poza psującymi się na potęgę wtryskami, to przez 5 lat musiałem zrobić: Uszczelka pod głowicą + PĘKNIĘTA głowica, turbina (przeładowana i zapchane łopatki geometrii) - koszt łączny samych tych napraw to jakieś 4-5 tys. o pozostałych rzeczach typowo eksploatacyjnych nie będę wspominał, ale one również kosztują. Przez ten czas auto kosztowała mnie ponad połowę tego ile za nie...
Dziennik kosztów dla Volkswagen Golf V
5,9