Lista ocen Volkswagen Golf VI (261)

~puck1959@vp.pl
Hatchback 5d 2.0 TDI 110KM 81kW
kolejny golf po VW 5 nowy, właściwie docierany i eksploatowany i nic się nie dzieje (Bezawaryjność (poważne usterki))
3,7
~REBO
Hatchback 5d 1.4 TSI 122KM 90kW
trzeba płynnie jeżdzić , nie szaleć , to nie rajdówka i się uda w miarę spalić . Jak będziecie szaleć to rozrząd do wymiany a to w servisie 3200PLN (Łatwość utrzymania (pod względem kosztów) )
2,3
~Tomi
Hatchback 5d 1.4 80KM 59kW
Tragedia, awaria kompletna stanąłem i dzwonienie po serwis ;/ i co 4 tysiące do tyłu (Silnik)
~Wiosło
Hatchback 5d 2.0 TSI GTI 210KM 154kW
DCC - jest bardzo potrzebne na nasze drogi i działa (Układ jezdny)
4,1
~mario
Variant 1.2 TSI 105KM 77kW
cichy,zrywny ,to co w tym aucie najlepsze (jak do tej pory) (Silnik)
~Onufry
Hatchback 5d 1.6 TDI-CR DPF 105KM 77kW
Pod względem wyciszenia jest o niebo lepiej niż w Golf V, którym jeździłem poprzednio. (Wyciszenie)
~Tomek
Variant 1.6 TDI-CR DPF 105KM 77kW
Bardzo fajne autko. W jego cenie ( 82K )można było wziąć Paska ale w ubogiej wersji i w benzynie. Nie żałuje. Jazda to czysta przyjemność. Zobaczymy jak sie będzie sprawowało.
~Adi
Hatchback 3d 1.2 TSI 105KM 77kW
Jak na ten silnik to ok, problemów żadnych. Zrobiony chip na 124km 211nm i już się fajnie odpycha. Przebieg 230tys i jeździ bez problemów rozrządu nie robiłem kupiony z przebiegiem 169 tys według mnie silnik nie do zabicia. (Silnik)
4,1
~ktoś
Variant 1.6 TDI-CR DPF 105KM 77kW
Precyzyjny układ jezdny, auto dobrze trzyma się drogi (Układ jezdny)
~pepe
Hatchback 5d 1.4 TSI 122KM 90kW
wszyscy narzekają na napinacz rozrzadu ale panowie biorac pod uwage tak wysoka technike tego silnika to serwis longlife nie jest w tym przypadku dobrym rozwiazaniem w aucie z silnikiem tsi olej powien byc wymieniany co 10000 km wtedy napewno zywotnosc napinacza i innych czesci byla by inna (Silnik)